SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i diena na redukcję OTTO

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Zrozumieliśmy i w ogóle od 2-3 miesięcy chyba się rozumiemy, nie odebrałem negatywu z Twojej strony odnośnie siłki
Nie za każdym razem będzie mi mówił dokładnie co i jak, nakreśli mi jakie ćwiczenia na co robić ile powtórzeń, jak ćwiczyć na maszynie aby nie zrobić sobie krzywdy itp.
Potem to sam będę robił- komponował sobie partie mięśni i ćwiczenia do nich, zresztą już pochwalił że dużo wiem i to co ćwiczyłem w domu (pytał ile powtórzeń serii itd) mówił że ćwiczyłem z przewagą na wytrzymałość.
Co do siłowni to tu jest strona i możesz wejść na galerię:

http://silownia-hades.pl/

Polecam też filmiki z udziałem Jana Wyducha - trenera właściciela
Na zachętę zobacz chociaż ten :




A jak Ci się spodoba to tu masz resztę, można wiele niespotykanych ćwiczeń poznać

https://www.youtube.com/results?search_query=jan wyduch





Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-01-08 13:42:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Hardkorowa starodawna siłka. Dużo osob tam chodzi? Powiedz mu że jak boksuje to reka po każdym ciosie ma wracac do brody, chyba ze to tylko takie aeroby na potrzeby internetu.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Jak ja byłem to max 6 osób było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ale chodzi mi ogolnie ile tam osob trenuje. Czy jest jeszcze zapotrzebowanie na takie siłki. Bo teraz to glownie otwieraja sie fitnesownie.

Generalnie widac ze gość jest kotem, taka sprawnosc w takim wieku ma raczej nie wiele osob w Polsce.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
A wiesz że dzisiaj zapytam, on strasznie mało kasuję, faceci- 50, kobiety -40 a młodzież -30 zł, za miesiąc bez limitów, plus porada gratis, a w większości siłkach trzeba zapłacić 100-120 zł plus 50 za doradztwo.

Tak to jest siłownia, a nie kolorowy (żeby nie napisać pedalski) fitnesclub

W pracy mam kolegę (też koło 50 lat) który biega ultra maratony w górach po 53 - czy więcej km
Generalnie to mądrzeje nasze społeczeństwo i coraz więcej osób ( o dziwo starszych) zaczyna uprawiać sport.


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-01-09 16:18:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Podpytaj bo jestem ciekawy. I powiedz mi jeszcze ilu mieszkańców ma Twoje miasto? Ile jest tam siłowni? Przede wszystkim spoleczenstwo sie starzeje i nie ma kto ludziom pomagac, wiec musza dbac o zdrowie, sprawnosc zeby jakos funkcjonowac.

Cena za siłke jak za darmo.


Zmieniony przez - krawat w dniu 2017-01-09 16:49:53

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Mieszkam w Katowicach, jest coś 300 tys z hakiem, siłowni jest w ch... I jeszcze trochę, ale albo są w galeriach gdzie wyżelowane gogusie szczeżą się przed szybą do przechadzających się galerią dziewczyn. Są też takie normalne ale chodzą tam tacy że patrzą na ciebie tak że zaraz chcesz wyjść, no i cena 3 razy taka.
Tem gdzie ja chodzę to jest miasteczko graniczące z Kato, nazywa się Mikołów i ma 40 tys ludków, mam tam bliżej niż do cantrum Kato, a do tego dużo taniej. W Mikołowie są 2 lub nawet 3 siłownie.

Dziś tam było 17 osób trzeba było sobie pilnować co chce się ćwiczyć, żeby było miejsce, ale tak ponoć jest w poniedziałki.
Dziś nie było właściciela, którego nazwałeś " kotem" zato była jego córka, ona to już jest geparcicą :) niesamowite że ludzkie ciało może mieć takie kształty i nie mam tu na myśli nic w kontekście sexu.

No i w godzinkę zrobiłem rozgrzewkę na rowerku, 40 przysiadów ze sztanką (ale przegiołem z ciężarem 40 kg) zobaczymy co jutro będzie bo na razie to wysiąść z auta nie mogłem :)
Potem 3 ćwiczenia na klatkę i 3 na triceps, potem jeszcze 2 na barki. Od wejścia do wyjścia minęło 1,5 h, w piwnicy zeszło by mi godzinę dłużej.




Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-01-09 22:15:44

Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-01-09 22:23:25

Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-01-09 22:27:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ok. Na nogi tylko przysiady lecisz? A na 2ki?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Mam zalecenie żeby przysiady robić przed klatą, żeby testosteron pobudzić.
Więcej ćwiczeń na nogi razem z plecami i tyłem barków w czwartek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ale że fronty powoduja wieksze uwalnianie testosteronu? W sumie nigdy o czyms takim nie słyszalem. Na 2ki cos ten koles przewiduje?

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła, dynamika i zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Następny temat

masa- komplikacja pytań

WHEY premium