SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i diena na redukcję OTTO

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Czemu az 10 dni? wydaje mi sie za zajechany jeszcze nie jestes ale moze sie myle? Zmiana treningu? Wiele nie poszalejesz chyba ze chcesz zaczac nogi robic bardziej siłowo? Forskolin-nie wiem co to ale pewnie jakieś czary mary.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Zajechany to ja jestem od zawsze, urodziłem się zmęczony i żyję żeby odpocząć :)
To nie takie czary mary, jest to pokrzywa indyjska i wystarczy poczytać komentarze i wypowiedzi lekarzy.

Co do treningu to pisałeś że ten plan który mi ułożyłeś jest na 5-6 tygodni i potem sugerowałeś zmianę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No ja też cały czas balansuje na krawedzi przetrenowywania ale jak dobrze sie czujesz to nie musisz koniecznie robic przerwy. Powiem tak-wierze w działanie takich supelków ale nie wierze że ktoś dzieki temu zrzuci np 5 kg tłuszczyku.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
A co ze zmianą treningu.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Zależy jakie cele i jakie mozliwosci sprzetowe-bo wiesz ze na Twojej siłce ciężko poszaleć z ćwiczeniami. No i jeszcze miales fizjo ogarnąć :D..

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Cele ? hmm. mi by wystarczyło gdyby mięśnie zostały w takim stanie jak po treningu, ale niestety to niemożliwe, więc trzeba działać dalej.
W klacie przybrałem 5 cm, w bic - gdzieś 1 cm
Najlepiej poszła mi klatka w szerz, wręcz podczas prysznicu ciężko mi umyć drogi bark bo tak ciasno zrobiło się pod pachami, mięśnie klatki wręcz chcą wrosnąć w mięśnie brakowe, nie mam już teko dołka który miałem kilka tygodni temu.

Na pewno chcę trenować 2 razy w tygodniu, bo 3 razy to ciężko czasowo się wyrobić, ciągle w biegu, dodatkowo pracuję fizycznie i dużo jestem na nogach w tej pracy.

Fizjo opanuję niebawem.

Co z tę kreatyną ? Penie dała by mi kopa, no jak tego tłuszczu z brzucha się pozbędę to też i góra lepiej będzie wyglądać ;)

No i siła, tu kurcze jestem zaskoczony, praktycznie 100% więcej ciężaru.
Na klatę zaczynałem od 30 a jest 66, więcej ławeczka nie wytrzyma, no i musiałbym mięć kogoś do asekuracji.
Unoszenie hantelek w opadzie lub stojąc z 4 kg podbiłem do 9 kg
Ale w życiu codziennym, np. pracy nie czuję już tak tej siły.


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-12-08 15:28:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ale w życiu codziennym, np. pracy nie czuję już tak tej siły - bo nie robisz cwiczen ktore przelozyly by sie na tą siłę w pracy czyli mc, rdl, mcnszn, high pull, ciezkie przysiady, ciezkie wykroki. Ale ogolnie słaby nie jestes wiec bym sie tym nie martwił. A jak robil bys za duzo tych ciezkich cwiczen to moglo by grozic jakas kontuzja-skumulowane zmeczenie,mikrourazy. Dobrze ogolnie jest.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Więc co radzisz? Ćwiczyć nadal to samo?
Ale każdy zestaw raz w tygodniu czyli 2 treningi tygodniowo?
Co z tą kreatyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ale od nowego roku idziesz na płatna siłke czy u siebie zostajesz? jak u siebie to tak cwicz 2 x w tyg na zmiane ab to samo. Kreatyna od stycznia.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Chciałem iść na siłownie ale nie wiem czy dam rade to tak poustawiać.
Czyli ćwiczyć mogę to samo tak jak pisałem i kretka od stycznia.

No i znów kapa, chciałem dziś zrobić 3 trening w tygodniu a tu choroba mnie dopadła, ciągle pod górkę :(


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-12-09 15:26:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła, dynamika i zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Następny temat

masa- komplikacja pytań

WHEY premium