SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i diena na redukcję OTTO

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Właśnie wskoczyła jedna Magnus, ale za ciekawie nie wygląda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ten magnus chyba najlpeszy wybor plus 2 hantelki typ dorzuca. Zniszczona chyba niejest tylko jakies tam farfocle wylazły.na żywo mozesz obejrzec?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Tak mam 6 km, będę dzwonił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ja mam taka sama 8 lat, tzn ta jest chyba jeszcze nowsza bo troche inaczej wykonczona.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
No drugim zdjęciu na rogu jest jakby pęknięcie, tej ala skóry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
To chyba takie zmarszczenie tej skórki ale najlepiej to jedz i sam obejrzyj.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Kupiłem :)
Sprzęt był w tak nienagannym stanie że nawet nie chciałem negocjować, jedynie hantelki moim zdaniem mają zbyt skomplikowane zabezpieczenie, bo trzeba przykręcać małym kluczykiem śrubę imbusową, po każdej zmianie ciężaru.

Zmobilizowała mnie ta ławeczka,jutro trening :)
Teraz jeszcze muszę dopaść stojaki.
No i rozejrzeć się za kretką, poradzisz jak dobrze wykorzystać fakt brania kreatyny ?
Jakiś artykuł , link ?

Dużo białka, węgli i jeszcze więcej pić wody , tak ?
No i trening- zwiększyć ciężary ?


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-12-28 18:28:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Kilka dni po 10 g pozniej mozesz po 5 g dziennie jechac. Trzeba albo wiekszyc ciezary, albo objetosc albo intensywnosc. Rozumiem ze trening dalej u siebie. Ciezarkow cos dokupiles?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Ciężarów mi nie brakuje
W styczniu chcę iść na siłownię, ale puki co trening w domu.
A co z dietą przy kreatynie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła, dynamika i zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Następny temat

masa- komplikacja pytań

WHEY premium