Witam, miesiąc temu postanowiłem wziąć się za siebie i zbić trochę tłuszczyku który odłoży się na brzuszku, żeby poprawić swój wygląd i stan zdrowia. Dotychczas moja dieta opierała się na słabym śniadaniu ok 6.00 z jakiejś drożdżówki, pączka, w pracy około 11 jakieś kanapki, wafelki, batony, soki, po pracy ok 18 solidny obiad ze smażonego fileta z kurczaka i ziemniaki, a później cały wieczór w łóżku lub do tego ze 2 razy w tyg jakaś pizza, mcdonald, picie dużej ilości pepsi i wgl spożywanie śmieciowego jedzenia. Stan bf określam na ok 25 % przy wadze 76 kg, 175 cm wzrostu, 27 lat. Od miesiąca ćwiczę na siłowni FBW 3 razy w tyg, po treningu 15-20 bieżni, słodycze ograniczyłem do 0 ,jedynie 2 łyżeczki cukru do herbaty, pizza 1 raz w tyg mała, dorzuciłem jeden posiłek przed snem ,staram się jeść bardziej wartościowe produkty. Według dziennika posiłków Vitalmaxa, na redukcji -300 kcal moje zapotrzebowanie w dzień treningowy wynosi ok 2450 kcal. Moja dieta przedstawia się tak http://potreningu.pl/profile/bobsoon, wiadome że do ideału dużo brakuje ale to dopiero początki diety, piszcie co ewentualnie można zmienić.
Zmieniony przez - Bobsoon w dniu 2016-11-09 18:46:57
Zmieniony przez - Bobsoon w dniu 2016-11-09 18:46:57
Krzysztof Piekarz


