SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 76kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31236

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja

Waga

76

Wzrost

175

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna 7.00-17.00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

full siłownia/ FBW 3 x tyg 19.00-20.30 po treningu 15-20 min aero

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak zdrowego odżywiania

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

aminokwasy 2 x dziennie, odżywka białkowa 2 x dziennie, witaminy Olimp Multiple sport 1 x
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
too jutro z rana, tyle co zjadłem 600 g szamy to bebzon wywalilo;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zdecydowanie rano na czczo, aby zobaczyć jak to wygląda a nie po posiłku, gdy żołądek jest rozepchany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
odebrałem dziś wyniki badań, niestety nie udało zrobić się kortyzolu bo badania musiałoby być zrobione do godz 8. Zerknijcie jeśli możecie;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Samo TSH jest ok, ale konwersja jest nieco kiepska.
FT4 40.92% [ wynik 10.54, norma (7.86 - 14.41)]

FT3 45.45% [ wynik 4.8, norma (3.8 - 6)]
Przy czym Ft3 powinno oscylować około 70%, a ft$ minimum 50%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
czyli chodzi o niedoczynność tarczycy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie jestem lekarzem, nie stawiam diagnozy
Warto odwiedzić endokrynologa, jeśli masz jakieś objawy niech dokona analizy na podstawie wyników (może zaleci zrobić coś jeszcze) np. anty tpo, czy anty tg, albo usg tarczycy. Wtedy mają kompletny obraz + objawy można po tym stwierdzić co się dzieje. Nie ma co diagnozować się samemu, ale na pewno zalecałabym przyjrzeniu się temu.
Na tarczyce i konwersję działa wiele rzeczy od stresu, braku regeneracji, nadmiernej aktywności, zbyt niskiej kaloryczności, kiepskiej jakości diety, przetworzonych produktów, po inne czynniki zewnętrzne etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
ale patrząc ogółem to chyba można powiedzieć, że dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Owszem, prócz tej konwersji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
ok, rozumiem;) dzięki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
domer
Wrzuć zdjęcia sylwetki i zobaczymy jak to dokładnie wygląda. Jest to na pewno lepszy sposób na określenie poziomu tkanki tłuszczowej.


wrzucam kilka fotek:) jakościowo niestety szału nie ma










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy mięśniowej - makroskładniki w diecie

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 71kg

WHEY premium