Czy "opłaca" mi się po roku ćwiczenia splitem, walić FBW? Czy jest możliwość, że zadziała to na mnie lepiej? Czy po takim czasie regularnych treningów mój organizm potraktuje takie FBW jak "rozgrzewke"? Nie wiem czy w ogóle opłaca mi się z tym eksperymentować. Czy zmienić na push-pull? Bo akurat zmieniam plan treningowy i spróbowałbym czegoś nowego.
Zmieniony przez - Rito w dniu 2016-09-28 16:00:07
Zmieniony przez - Rito w dniu 2016-09-28 16:00:07


Krzysztof Piekarz