SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

technika do oceny, 50kg X 10

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
wydaje mi się, że powinienem "odpoczywać" ze sztangą na dole bo uu góry tak trochę nie bezpiecznie.. ale chce poznać waszą opinię.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
właśnie mam tu jeszcze problem,
głupio mi mówić na siebie "sportowiec".
wyglądam jak wychudzony szczur, macham zabawkami,
co ja powiem takiemu lekarzowi ? "macham hantelkami i plecy mnie bolą, mam zwyrodnienie od TH10 do L1 i nie wiem co robić"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dla mnie to spokojnie moglbys zwolnic tempo obydwu faz, zrobic tylko lekkie zaakcentowanie na gorze i na dole, przez co ciezar spadnie, a miesnie dostana fajnego bodzca

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
może powiem tak :P moim celem jest machanie takimi ciężarkami przy których inni padną,
pod tym kątem trenuje od 12 miesięcy wcześniej machałem byle gównami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jeżeli chcesz trenować duzymi ciężarami to wykonuj to ćwiczenie stojąc. Pozycja siedząca jest najgorsza dla kręgosłupa, poza tym stojąc użyjesz większych klamotów niż siedząc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
w łaśnei tu problem, że nie mogę trenować na stojąco .. mam zwyrodnienie w kręgosłupie i raz robiłem ohp 10 kg mniej i się prawie wywaliłem bo akurat mnie skurcz chwycił przy zwyrodnieniu.
rwa kulszowa czy jakoś tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To siedząc też nie powinieneś tego robić a nawet tym bardziej siedząc.

Udaj się do fizjoterapeuty bo to nie jest problem nie do przejścia.


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2016-09-29 13:53:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
siedząc plecy mnie nie bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
narazie mam skierowanie na prądy, TK i inne p******ety...
Ty mam w grudniu (czekam od lipca) na prądy mam się zarejestrować za rok, ..
mam zakaz dzwigania i zwolnienie ze schylania isę po ciężkie rzeczy w pracy ale i tak mój pracodawca bez skrupułów mówi, że mam zacząć robić 12 na 2 zmiany bo inni się nie wyrabiają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
TK *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie bolą, bo masz oparcie pod kątem ale na kręgosłup działają przeciążenia i to bardzo niekorzystne.
Olej te prądy i idź do porządnego terapeuty, który usunie przyczynę dolegliwości i zaleci ćwiczenia rehabilitacyjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
robię jakieś tam ćwiczenia na plecy zazwyczaj robię to 3 razy w tyg ale teraz nie za bardzo mam czas..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split -> FBW

Następny temat

Proszę o ułożenie treningu :)

WHEY premium