SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Żyły,okablowanie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 140 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2642
Witam,
Chcialbym sie dowiedziec co zrobic aby miec żyle na bicepsie i z tylu ręki.Cwicze na silowni 1,5 roku i nie mam a gruby nie jestem 20%bf mam 16 lat,jakis trening na zyly moze jakis znacie nwm co zrocib aby wyszly cwicze mam malo tluszczu a nie mam ??

Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
Gen i niska tk tluszczowa plus masa mięśni odpowiada za uzylenie. Pamiętam że zawsze wkurzalo mnie to że ulane knury miały żyłkę przez całego bicka a mi wyszły dopiero na koniec redukcji i zdałem sobie sprawę że umie całkiem inaczej się ona układa niż u większości i mam coś ala Burdzy, zawijas
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391014
niski poziom tłuszczu i wyjdą , 20% tłuszczu to duzo koło 12 beda dobrze widoczne
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35462 Napisanych postów 27490 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287679
J.w.20 % to sporo wiec dużo pracy przed tobą. Widok zyl zalezy tylko od bf% czy genetyka itp. Pytam bo mam okolo 10%bf a zyly malutkie nawet po dobrym treningu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46176
glownie od genetyki ale wiadomo musi byc niski % bf zeby je dobrze bylo widac no i im wiecej miesni masz na sobie tym lepiej beda widoczne
2
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
plus odpowiednia rozbudowa masy mieśniowej, ktora tez dostarczy dodatkowego ozylowania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 347
Ja ćwiczę już od 1.5 roku i mam 15 lat, żyły na rękach wyglądają u mnie tak:

http://imgur.com/StRmyZL
http://imgur.com/IsJuMm7

Też chyba zależy od tego ile masz masy mięśniowej bo wtedy mięśnie "wypychają" żyły.





Zmieniony przez - Kaczper w dniu 2016-08-22 20:20:07
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
Ja trenuje od dwóch lat i żył raczej nie widać za bardzo. Uwarunkowanie gentyczne, niski bf oraz wiele innych czynników się na to składa. Możliwe, że np za 5 lat będziesz miał takie kable, że będziesz chciał sie ich pozbyć ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 140 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2642
Mój ojciec wazy 90 przy wzroście 176 a moj kolega nie ćwiczy chudy i wysokijest a ma wiec raczej genetyka fajna żyłę masz na nicku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 140 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2642
Jeszcze jedno zapytanie prośba żeby mieć 10 Bf przy wzroście 173 mam 16 lat to ile bym musiał ważyć?może wyjdą kable i przy 10 Bf także szesciopak bo mam juz zarys ale trochę tluszczyku bardzo proszę o odp będę wdzięczny cześć
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
to nie takie proste do okreslenia, bo masz jeszcze tluszcz wewnątrz otrzewnowy nie tylko ten co siedzi pod skora

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
kwestia niskiej ilości tkanki tłuszczowej, to że przy 20% nie widać nie dziwi oraz odpowiedniej ilości masy mięśniowej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście na split

Następny temat

Zmęczenie po treningu

electro
Polecane artykuły