Szacuny
15
Napisanych postów
140
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
2642
Witam,
Chcialbym sie dowiedziec co zrobic aby miec żyle na bicepsie i z tylu ręki.Cwicze na silowni 1,5 roku i nie mam a gruby nie jestem 20%bf mam 16 lat,jakis trening na zyly moze jakis znacie nwm co zrocib aby wyszly cwicze mam malo tluszczu a nie mam ??
Szacuny
2254
Napisanych postów
9143
Wiek
38 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
474428
Gen i niska tk tluszczowa plus masa mięśni odpowiada za uzylenie. Pamiętam że zawsze wkurzalo mnie to że ulane knury miały żyłkę przez całego bicka a mi wyszły dopiero na koniec redukcji i zdałem sobie sprawę że umie całkiem inaczej się ona układa niż u większości i mam coś ala Burdzy, zawijas
Szacuny
35462
Napisanych postów
27490
Wiek
45 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
287679
J.w.20 % to sporo wiec dużo pracy przed tobą. Widok zyl zalezy tylko od bf% czy genetyka itp. Pytam bo mam okolo 10%bf a zyly malutkie nawet po dobrym treningu
Szacuny
212
Napisanych postów
1557
Wiek
28 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
24901
Ja trenuje od dwóch lat i żył raczej nie widać za bardzo. Uwarunkowanie gentyczne, niski bf oraz wiele innych czynników się na to składa. Możliwe, że np za 5 lat będziesz miał takie kable, że będziesz chciał sie ich pozbyć ;p
Szacuny
15
Napisanych postów
140
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
2642
Jeszcze jedno zapytanie prośba żeby mieć 10 Bf przy wzroście 173 mam 16 lat to ile bym musiał ważyć?może wyjdą kable i przy 10 Bf także szesciopak bo mam juz zarys ale trochę tluszczyku bardzo proszę o odp będę wdzięczny cześć