SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okablowanie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1845
Jak uwydatnić żyły np: na bicepsach?Czy można zrobić to stosując specjalny trening, dietę, suplementy, czy może jest to bardziej zależne od genów i nie mamy na to dużego wpływu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
od poziomu tkanki tłuszczowej

można robić pożądną pompę klrwi do mięśni

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przede wszystkim jest to uwarunkowane genetycznie (układ żył i głębokość ich położenia pod skórą) oraz ilością tkanki tłuszczowej - aby były widoczne należy mieć niski poziom tłuszczu w organiźmie

jeśli chodzi o ćwiczenia to aeroby pozwalające spalić tłuszcz, ćwiczenia z małym ciężarem i dużą ilością powtórzeń oraz ćwiczenia z większym ciężarem metodą superslow czyli bardzo wolnego podnoszenia i opuszczania ciężaru

poza tym, im większa masa mięśniowa tym żyły stają się grubsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
a ja wam powiem jako ciekawostke, że jedną z metod używaną w zawodowej kulturystyce <hardkorowców > uwydatniającą żyły gdy ma sie niski poziom tkanki tłuszczowej jest...
... zwiększenie poziomu oksytocyny
Hormon ten rozszerza na kilkanaście minut naczynia krwionośne.
A powstaje podczas... orgzamu

Po prostu delikwent idzie sobie tuż przed pokazem na mały numerek, i wychodzi z wyraźniejszym unaczynieniem... sic

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
dobre tego nie wioedziałem sog

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro juz mówimy o metodach niekonwencjonalnych ... tuż przed zawodami (a właściwie przed wyjściem na scenę) umiarkowana dawka alkoholu też powoduje uwydatnienie żył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
hehehe
ja wogole jestem ciekaw jak przy takim odwodnieniu można sie zdobyć zarówno na sex, jak i na alkohol

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pożyjesz to zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Tsk czy owak trzeba sobie dać w żyłę


Zmieniony przez - jogger w dniu 2004-03-22 18:54:34

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko w cyzm zawarte i jak duzo

Następny temat

Dieta na rzeżbe

WHEY premium