SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Widoczne żyły ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
Witam mam jedno zastanawiające pytanie. Od niedawna ćwiczę siłowo biegam i trenuje capoeirę ale pytanie dotyczy widocznych żył na rękach zawsze mocno wystają mi przed snem około 21.00 tylko w nocy robi mi się wtedy ciepło i w sumie mam tak odkąd ćwiczę.Czy może mieć to zwiasek z ćwiczeniami? Dodam że ostatnio spożywam więcej kalori .Mam nadzieje że pomożecie i dacie jakieś rady bo nie wiem czy się przejmować czy to olać. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
normalne.
cieplo zwieksza unaczynienie i szybkosc przeplywu krwi, to samo tyczy sie wegli w pokarmach, zwiekszaja uwypuklenie miesni, "pompuja" wiecej krwi, wiekszy transport skladnikow odzywyczych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o carbo

Następny temat

trening, dieta, brak efektów

Wiecej