witam, mam 14 lat,regularnie cwicze 6 razy w tygodniu, ze sztanga hantlami(wyciskani,wioslowanie,sumownica smitha itp.) i najrozniejszymi przyzadami. mam 170 wzrostu i 67 Kg.
Cwicze juz od roku, a moj maks na klate to 75 kg.
teraz chcialbym bardziej zajac sie rzezba... i chcialbym odpowiednie proporcje bialka weglowodanow i tluszu.
Z gory dziekuje i przepraszam za bledy ortograficzne (:
Cwicze juz od roku, a moj maks na klate to 75 kg.
teraz chcialbym bardziej zajac sie rzezba... i chcialbym odpowiednie proporcje bialka weglowodanow i tluszu.
Z gory dziekuje i przepraszam za bledy ortograficzne (:
Krzysztof Piekarz