SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lamparcice do boju, czyli rollowanie to wyzwanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
Sprobuje :) No wlasnie, bo w zlym miejscu o tym pisalam, mobilizujecie sie po treningu czy osobno? W sensie o innej porze?


Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-04-18 14:03:37
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Ja się mobilizuję przed i po. Przed głównie z gumami (zalecenia z książki) i typowo pod ćwiczenia które mam robić. A po to już priorytety niezależne od tego co ćwiczyłam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
Przed z gumami to jest zaznaczone w ksiazce. A tutaj

A. Korzemiacka mowi o tym zeby sie nie rozciagac po bo to jakby osobny trening dla miesni. I nie wiem jak to ma do mobilizacji
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Teraz nie po słucham niestety bo nie mam jak. Kwestia Twojego wyboru kogo posłuchasz :) Ja widzę, np w przysiadzie różnicę jak zrobię mobilizacje przed treningiem. Nawet miałam z trenerem "lekcje" i robiliśmy próby po kolejnych mobilizacjach (przysiady, mobilizacja, przysiady, mobilizacja) i czuć było poprawę za każdym razem. Ale zapewne ilu trenerów tyle opinii :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
Tez czuje roznice jak sie mobilizuje przed :) nawet widac golym okiem nieraz. Tylko nie wiem jak to z mobilizacja po. Czy lepiej od razu po treningu czy wlasnie pare godzin pozniej. Pozostaje wyprobowac na sobie :)
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Zależy jaki jest trening. Jeśli to nie FBW to można pogodzić obie teorie i po treningu robić mobilizacje partii, które nie były trenowane :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2639
Pochwalę się, że wczoraj kliknęłam książkę :D Tylko za 72 zł z wysyłką więc żal by było nie brać Już się nie mogę doczekać aż dojdzie, na pewno będzie wygodniej mieć wszystko przed nosem :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
Ksiazka robi robote :) No i fajnie wlasnie wszysko miec pod reka, jedyny minus to ze ze soba raczej nigdzie tej ksiazki nie zabierzesz. Mi mama zamawiala i przerazila sie gabarytami ;)
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
ja jeszcze bardzo polecam Atlas ćwiczeń korekcyjnych Sławomira Owczarka - warto sobie poprzeglądać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 185 Napisanych postów 757 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10593
podglądam temat z ukrycia i też zaczęłam się rolować. Pytanie dziewczyny - można moblilozować codziennie jedną partię mięśniową? chodzi mi tu przede wszystkim o nogi
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana sylwetki Basi 2016

Następny temat

redukcja masy ciala

electro
Polecane artykuły