SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lamparcice do boju, czyli rollowanie to wyzwanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
bry
lecę zaraz na siłownię, zrobiłam sobie zdjęcia jako ściągawkę to i Wam podsyłam różne propozycje na dziś + opis wzorca wykroku, by widzieć jakie dwa obszary są tu problematyczne i dlaczego warto wykonać np. rozbijanie stopy (co dla mnie osobiście jest baaardzo przyjemnym ćwiczeniem)



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
czworogłowe, zginacze bioder













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
dalej zginacze i czworogłowe







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
i stopy




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
A widzisz czyli rozciaganie kanapowe nadaje sie na mobilizacje przy az 3 wzorcach: przysiadzie, pistolecie (przysiadzie na jedna noge) i wykroku. Tez ja w zeszlym tygodniu robilam je w sobote przy wzorcu wykrok. Poczytalam, postudiowalam i mi sie rozjasnia. Musze przyznac, ze ksiazka lepsza niz filmiki, bo jednak ma strukture , nadbudowe teoreryczna i fajne oznaczenia. Dzieki Joanna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
wersja książkowa tez mi bardziej pasuje, chyba trzeba by jednak ją kupić, Joanna wielkie dzieki :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
zapewnie za poźno, ale może i Wy tak jak ja planujecie odpracowanie dzisiejszych mobilizacji jutro jestem zbyt objedzona na mobilizacje













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
...













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
...




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Wcale nie za pozno, ja zaraz jeszcze zrobie, bo teraz mam dopiero chwilke spokoju, a akurat klata mnie boli po wczorajszym treningu. Mam nadzieje, ze jak juz zatoczymy jakies kolo w tych programach to juz tylko bedziemy powtarzac te same rzeczy i nie bedzie tyle roboty dla Was.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana sylwetki Basi 2016

Następny temat

redukcja masy ciala

WHEY premium