SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lamparcice do boju, czyli rollowanie to wyzwanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Drogie Lamparcice!
w niedzielę zakończyłyście (nie piszę my, bo się obijałam ) program dla początkujących!
Proponuję, aby ten cykl powtórzyć (mamy już materiały z grubsza i drobna), co da dziewczynom przygotowującym chwilę oddechu i da nam 2 tygodnie na przygotowanie kolejnego planu (czyli w niedzielę wieczorem za 2 tygodnie się huknie na raz )

Przepraszam za opóźnienie, ale przez wolny poniedziałek mylą mi się dni tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dla mnie to bardziej burpees challange wyszedł

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Hello. Mepduje ze w tym tygodniu nie zrobiłam tylko w niedziele ale odrobilam juz burprees. Mi się ta regularność bardzo podoba i nie zrobiłam wszystkich ćwiczeń z tych partii które robilysmy wiec z chęcią potęstuje dalej i powalkuje ulubione wersje :)



Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2016-03-29 10:03:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
myślę że doprecyzowywanie dotychczasowego planu to dobry pomysł
gdyby ktoś miał zapotrzebowanie na jakieś zdjęcia, tzn. jakieś ćwiczenie jest niejasne to piszcie wrzucę zdjęcia i opisy z książki, auto jednak świetnie je opisuje
dziś dorwałam "Gotowy do biegu" - nie wiem kiedy znajdę czas na lekturę, ale zapowiada się świetnie, jest wiele ćwiczeń znanych z lamparciej książki ale z ukierunkowaniem na biegających, też wrzucę fotki, gdy tylko do niej zasiądę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
ooo Asia, to wrzucaj recenzję do wątku z recenzjami jak tylko przeczytasz! Też sobie ząbki ostrzę na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22603 Napisanych postów 11143 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356237
Ja mam, zaczelam czytac i zdecydowanie polecam. No i cena jednak o polowe nizsza niz Lampart.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
O czyli powtorzenie, to fajnie, bo w pierwszym tygodniu to nie lapalam wszystkiego. Dzieki uprzejmosci Joanny dokompletuje sobie moze jeszcze zdjecia (bede prosic, skoro mozna i moze drukne, zepne w mini ksiazke. Mam tylko wizje innego 'wlasnego wyboru'. Chetnie robilabym na zasadzie co mnie boli czyli czesciej nastepowalaby zmiana, czesciej niz raz na tydzien. Czy komisja sie przychyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak najbardziej. W sumie nie jest powiedziane, że trzeba robic ciagle to samo. Mam nadzieję, że nie będą mnie bolały plecy to chciałabym pomęczyć mobilizacje do pistoletu bo nie umiem go zrobić i chciałabym się nauczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Tak jak Paula napisała. Wolny wybór to wolny wybór. Możesz robić codziennie inne, albo coś ulubionego, albo pozycję. Tylko wolnego nie można sobie robić -)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana sylwetki Basi 2016

Następny temat

redukcja masy ciala

WHEY premium