SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wzrost wagi na redukcji-endomorfik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6437

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja do 69-70 kg

Waga

74.8

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15-17%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

4-5 treningów w tygodniu,uczelnia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

boks tajski,kalistenika

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobry stan zdrowia

Stosowana lub planowana suplementacja

nie stosuję i raczej tego nie planuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
Siemanko,mam taki problem,otóż jest nim dieta i zwiększenie wagi podczas jej trzymania.
Tydzień temu(przed świętami) ważyłem 73.9 kg,dzisiaj stając na wadze zobaczyłem 74.8.
Chciałbym się Was spytać co jest tego problemem,ćwiczę 4-5 razy w tygodniu(boks tajski i kalistenikę),micha myślę że jest zbilansowana.Wiem,że były święta i trochę zapomniałem się w jedzeniu-tu jakiś sernik,tam stałatka z majonezem-ale jednak od końca świąt minęło tych ponad 5 dni,a ja od razu po nich wróciłem do diety i ćwiczeń.
Proszę Was o radę. :)
W załączniku przedstawiam przykładowe produkty,które spożywam w ciągu dnia dzieląc je na 4 posiłki,czasami 5.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7121
1800 kcal? Dziewczyny jedzą więcej. Wyliczałeś w ogóle zapotrzebowanie?
Warzywa jakieś jadasz? Owoce?


Zmieniony przez - z0mbi3 w dniu 2016-04-02 14:52:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
Nie 1800 tylko 1900,moje zapotrzebowanie wyszło na jakieś 2500 kalorii,z początku obciąłem 300 kcal i jadłem te 2200 przez około 1.5 tygodnia,później obciąłem 100 kcal,gdy zauważyłem że waga stoi znowu zmniejszyłem kcal i tak doszedłem do tych 1900.
Jem warzywa tylko rzadko wliczam je do bilansu,owoców nie tykam.



Zmieniony przez - DarasPL w dniu 2016-04-02 15:05:35

Zmieniony przez - DarasPL w dniu 2016-04-02 15:08:53
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709977
Zacznij od ustalenia zapotrzebowania kalorycznego:
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html 

Spróbuj ułożyć dietę na podstawie art :
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html 
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
Wstaw dietę wg wskazówek,wtedy ocenimy i poprawimy
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
Zapotrzebowanie wyliczyłem z tego linku:
https://www.sfd.pl/Dieta__ułóż_sam_a_-t315296.html






Zmieniony przez - DarasPL w dniu 2016-04-03 12:09:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
@up
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Jak zmieniają się obwody? One są istotne a nie masa ciała. Ona nie ma znaczenia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
Szczerze powiedziawszy to nie zmierzyłem obwodów.
A co do samej diety,jest ok?
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Więc nie wiemy jakie są efekty. Dokonaj pomiarów rano na czczo i kontroluj je co 1-2tyg.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
Ok,dzięki jutro się pomierzę.
A co do samej diety,jest dobra czy powinienem coś poprawić?


Zmieniony przez - DarasPL w dniu 2016-04-05 19:05:22
1
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Zmniejsz ilość oliwy. Dodaj np tłustą rybę, olej kokosowy, wieprzowinę. 80g warzyw to tyle co nic. Daj sporo więcej.
1

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak silowni - zamiast niej cardio, a odzywka bialkowa

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 98,5kg

electro
Polecane artykuły