Witam,
Mam pewne nieścisłości odnośnie budowania diet i chciałbym, aby doświadczone osoby pomogły mi rozwiać wszelkie wątpliwości.
1. Jeżeli chodzi o owoce to przy układaniu diety (masa lub redukcja) wprowadzić je rano i po treningu czy jeszcze w jakiejś porze dnia?
2. Posiłki muszą być w odstępach 3h? Co się stanie jak zjem nieco później, załóżmy 4h od ostatniego posiłku ?
3. Przeczytałem podwieszone linki odnośnie budowania diety i czy to prawda, że przed jak i po treningu należy nie spożywać warzyw ?
4. W ostatnim posiłku nie spożywamy węglowodanów ? Nie liczy się dzienne zapotrzebowanie ?
5. Jeżeli chodzi o dietę na masę i redukcję jak przedstawia się rozłożenie b, ww i tłuszczy ?
Mam pewne nieścisłości odnośnie budowania diet i chciałbym, aby doświadczone osoby pomogły mi rozwiać wszelkie wątpliwości.
1. Jeżeli chodzi o owoce to przy układaniu diety (masa lub redukcja) wprowadzić je rano i po treningu czy jeszcze w jakiejś porze dnia?
2. Posiłki muszą być w odstępach 3h? Co się stanie jak zjem nieco później, załóżmy 4h od ostatniego posiłku ?
3. Przeczytałem podwieszone linki odnośnie budowania diety i czy to prawda, że przed jak i po treningu należy nie spożywać warzyw ?
4. W ostatnim posiłku nie spożywamy węglowodanów ? Nie liczy się dzienne zapotrzebowanie ?
5. Jeżeli chodzi o dietę na masę i redukcję jak przedstawia się rozłożenie b, ww i tłuszczy ?
Krzysztof Piekarz