SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieścisłości

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26886

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

mężczyzna

Waga

Wzrost

85
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Nie hamowały. Trzeba po prostu wyjść z niedoczynności. Czasami jest to możliwe dietą (o ile były w niej zaniedbania) i odpowiednią aktywnością. Jednak często konieczne jest stosowanie leków.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Ogólnie dostałem takie informacje, że przy niedoczynności, hashimoto postępy mogą być wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak przy każdych problemach z hormonami, postępy mogą być wolne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Oczywiście. Niestety, nie pomaga to w kształtowaniu sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Ale, gdy problem będzie leczony lekami wówczas jest możliwość uzyskania efektownych wyników? Robiłem ostatnio badania i z nich wynika póki co, że nabawiłem się niedoczynności. Choć nie jest to pewne, w każdym bądź razie muszę zrobić dogłębne badania aby się upewnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Tak. Wyniki się poprawią to i sylwetę będzie łatwiej kształtować

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
W przypadku, gdy w danym posiłku mam zaplanowaną kaszę gryczaną wówczas gdybym chciał zamienić ten produkt np. kaszą jaglaną spokojnie mogę wprowadzić gramaturę taką jaka występowała przy gryczanej czy muszę od nowa wyliczać w tym posiłku węglowodany tak aby się wszystko zgadzało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
btw podobne bedzie czy to kaszy gryczanej, jaglanej, itp, delikatnie się może różni ale nie wnikaj w to.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Spokojnie możesz zamieniać. Poza tym polecam wpisywać w dziennik żywieniowy. Wtedy ew. wyrównasz w innym posiłku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Jest jakiś problem jeżeli dość późno jem dwa ostatnie posiłki. Pracuje i ciężko czasami z czasem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dodać ?

Następny temat

dieta dla kobiety

WHEY premium