Nie wiem co robicie wieczorami, my z dziewczyna oglądamy filmy. Ostatnio wróciliśmy do Callifornication, za szybko nam szło, trzeba było zrobić przerwę, bo serial już się skończył, a smutno było by się z nim pożegnać, w tym tygodniu poleciał 5 sezon - niezłe zwyrole pisały scenariusz...
Następny taki trening za 4 lata;) Coś podokładałem, niedużo, ale te przerwy minutowe nie dają odpocząć. Przysiad 12pow. z minutowymi przerwami to już wogle słaby pomysł, chyba trzeba tu te przerwy wydłużyć.Wyciskanie na bary, bez pracy nogami, bez pośpiechu i mamy 20kg ehh :p I na koniec biceps, nigdy tego ćwiczenia nie lubiłem co widać i w liczbach i w miarce. Na koniec dodałem coś na triceps bo poprzednio nie było.
Sztangielkii skos
15kg x15,15,15,15
15x15, 17x12,12,12
Przysiad tylni
30kg x12, 40x12,12,12
30x12, 40x12, 43,5x12,12
Ściąganie wyciągu górnego do klatki
8szt x12,12,12,12
9x12,12,12,12
Wyciskanie na bary stojąc
20kg x12,12,12
20x12,14,14
Biceps
20kg x12,12,8
20x12,12,10
Pompki wąsko
12,12,12
Post 14h. W pracy ser z szynką i czekolada, przed treningiem 20g prochu, po siłce 20g prochu i kotlety z łososia, na kolację jajecznica.
Proszę o skasowanie ten niedorobiony post na wcześniejszej stronie;)
Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2016-03-01 09:26:42
















). Po siłowni twaróg z dodatkami, potem półtorej kiełbasy, nie mogę znaleźć składu, kiełbasa z własnej masarni Intermarche, tania, ale smaczna na ciepło, zwykle takiego syfu nie jem, tzn. niepewnego, ale tym razem została w sumie podana więc zjadłem;) Z sałatką z Kauflanda "kebab", bez sosu - polecam. Na kolację trochę udek z ketchupem, a na noc deser uzupełniający białko. Niestety zjadłem też ok. pół kawałka szarlotki, ciąłem sobie kilka razy po 2cm kwadratowe - dawno nie miałem tak, że się złamałem, za mocno pachniało i leżało odsłonięte ;) Niżej wypiska i kilka nowych fotek.












