SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja, kreatyna, słodycze

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
Witam,

Chodzę na siłownię już prawie 8 miesięcy i nadchodzi lato więc przydałaby się redukcja, na siłowni na którą chodzę nie ma rowerków, bieżni itp więc chyba najprostszym sposobem będzie rower, bieganie, raz w tygodniu orlik ( 1 - 1,5 h ) Myślę, że do końca lutego utrzymam trening czyli od 3 do 5 treningów w tygodniu a potem od marca 3 treningi w tygodniu + 3 razy bieganie + niedziela orlik. Jak to oceniacie? Myślicie, że się to sprawdzi ? Druga sprawa kreatyna, znam kumpla który ją bierze i dostał większą łapę, ale też brzuch i tego chcę uniknąć tej wody podskórnej, jest sens chodzić na siłownię na ''sucho'' ? Na koniec zostawiłem temat słodyczy, od których jestem uzależniony, w internecie jest pełno artykułów, ale co wybrać ? Jak się od tego uwolnić żeby chociaż w części się od nich odzwyczaić. Przykładowo jem 2-3 wafelki + jakieś cukierki, ciastka zależy od dnia i tego co jest w domu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
zalezy co to maja byc za nalesniki czy omlety , palno dobrych fajnych przepisow na forum chocby w dziale kuchnia sfd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Utrata tkanki tłuszczowej bedzie zalezna od diety, wrzuc ja w formie zrzutu z potreningu.pl
2

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
by sie uwolnic od slodyczy trzeba stopniowo je z diety powoli usunac
pozza tym jak dieta bedzie dosc dobrze zbilansowana, ochota na slodycze tez bedzie mniejasza
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
Wiem,że dieta jest ważna, ale w moim wieku,pieniędzmi i czasem jest to strasznie ciężkie do zrealizowania. Moja "dieta" wygląda mniej więcej tak.

Śniadanie między 9-10:30
Jogurt, dwie suche bułki grahamki, owoc
Potem w czasie szkoły jakąś drożdżówka czy wafelek
Obiad 15:30 zależy co jest, po obiedzie zawsze coś słodkiego z dwa wafelki,czekolada cokolwiek
I kolację zależy czy jestem głodny, różnie to bywa, najczęściej z 2 kawałki chleba ciemnego i czasem jogurt
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
z tego co napisales tylko grahamka, ciemne pieczywo i owoc nadaje sie do wykorzystania w zdrowej diecie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297
Słodycze można zastąpić czymś słodkim, ale co będzie miało w miare makro ;)
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
piotrek99
Słodycze można zastąpić czymś słodkim, ale co będzie miało w miare makro ;)


Tzn ? co masz na myśli ?

A co do tego planu treningowego 3 dni siłki i 3/4 dni kardio ? Sprawdzi się to do lata ? Co do diety to mogę wprowadzić twaróg, tylko ciemne pieczywo choć i tak staram się jej jeść, codziennie coś więcej z owoców niż tylko banan, co mogę jeszcze zrobić, co jest jeszcze ważne ?
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
nie jesteś uzależniony tylko dieta nie jest ogarnieta i z tego powodu 'organizm' domaga się cukru
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
Ponawiam pytanie co do tego treningu siłka i cardio jest to dobre połączenie ? 3 dni siłowni klata tric,plecy bic, barki przedramię i kaptury, dodatkowo po każdym treningu 10 minut na brzuch, 3-4 dni biegania na początku po 20-30 minut potem coraz więcej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46176
Trening silowy i cardio oczywiscie ze dobre polaczenie. Zapomniales drugiej polowy ciala uwzglednic w treningu ale pewnie to tylko niedopatrzenie
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
Wczoraj zauważyłem robiąc biceps, że moja lewa ręka jest strasznie osłabiona, co zrobić ? Robię tylko jedno ćwiczenie na sztandze reszta na hantlach 3-4 ćwiczenia po 4 serie i 10-6 powtórzeń. Pomyślałem, że dobrym rozwiązaniem będzie zmniejszenie ciężaru, robienie tyle samo powtórzeń lewą i prawą ręką i ćwiczyć przy tym technikę - to coś pomoże, bo nie wie co jeszcze mógłbym zrobić .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wynik

Następny temat

proporcje, makro składniki, pomocy!

electro
Polecane artykuły