SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplementacja po rehabilitacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Na wstepie chcialbym sie przywitac i pozdrowic wszystkich uzytkownikow serwisu SFD.

Nie znalazlem miejsca przeznaczone do tego celu ( byc moze zle szukalem ).

Do rzeczy.

Jak w tytule. Jestem po rehabilitacji powypadkowej ( oględnie piszac uraz konczyn dolnych i lewego barku ).

Jakies 5 lata temu aktywnie spedzalem czas na silowni i bylo to dla mnie bardzo wazne.
Jednak ze wzgledu na wypadek musialem odpuscic te forme aktywnego spedzania czasu.
Krótko mowiac wypadlem z "obiegu suplementacyjnego".

Obecnie chce odbudowac miesnie, szczegolnie uda i generalnie lewa reke.

Mam pelne przyzwolenie rehabilitanta na powrot na silownie.

Jako, ze nie interesowalem sie rynkiem suplementow przez dlugi okres ( a on z tego co widze caly czas preznie sie rozwija ), chcialem dopytac o wskazowki w przyjmowaniu tego co obecnie mam w domu.

Dzieki uprzejmosci mojego przyjaciela wszedlem w posiadanie takich oto specyfikow :

- My Protein Hurricane XS
- Protein Whey od My Protein
- Hard Gainer Extreme
- CM3 Trecka
- Mono od Hi-Tec
- Pudlo Carbo
- jakies tablety omega3 + jakies tablety magnez+wapń

Dodam, ze mam rozpisaną diete, plan treningowy i generalnie wydaje mi sie, ze potrafie "nie zrobic sobie krzywdy" wiekszej niz ta, ktorej doznalem przez wypadek.

Mam 31 lat, obecnie waze 98kg przy wzroscie 187cm.

Zwracam sie z uprzejma prosba o pomoc przy rozpisaniu przyjmowania tych prochów.
Moze niektore z nich sa w ogole niepotrzebne ?

Serdecznie dziekuje za pomoc.





Zmieniony przez - idepofrugo w dniu 2016-02-07 22:54:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
witaj
bialo wrzuc wg brakow
gainer glownie po treningu
kreatyny mozesz sobie pomiksowac i dac mono przed jablko po treningu lubjak ci pasuje
carbo zbedne bedzie w tym zestawie
witaminy do sniadani

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
A co to miałeś za wypadek, jaki uraz, bo może by się przydała suplementacja np witaminą D jak jakieś złamania, preparatami na stawy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Dziekuje za odpowiedzi.

Jezeli chodzi o suplementacje porehabilitacyjna to wszystko przyjmuje wg zalecen osoby, ktora mnie prowadzi.
Jednoczesnie dostalem pozwolenie na suplementacje, ktora bede przyjmowal rownolegle z treningiem.
Chce zrobic wszystko zeby odbudowac miesnie. Mam zaniki przez brak ruchomosci stawow. Nie sa ogromne ale widoczne.
Takze kwas hialuronowy, kolagen, preparaty okostne, witaminy jak najbardziej przyjmuje.

Chodzi mi sensu stricto o to, czy suple, ktore wymienilem w temacie, np. wspomniany hurricane xs nie kloca sie z resztą w/w.

Nie chce jesc tego wszystkiego wg dawkowania etykiet bo moze to bez sensu, a ja tego poki co nie potrafie ustalić.


Zmieniony przez - idepofrugo w dniu 2016-02-08 09:08:18
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
- Protein Whey od My Protein
- Hard Gainer Extreme

jak masz w/w produkty to huricane zbędne z białka i gaienera sam sobie możesz ustalać proporcje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
suplementy ktore podales "nie kloca sie" ze soba
kwestia tylko odzywek jak gainer czy bialo, bys sprawdzil sens ich wrzucenia do diety, kontrolujac ewentualne braki. Zeby nie potrzebnie ladowac gainera czy bialko, skoro pokryjesz wszystko z pokarmow jakie zjadasz w ciagu dnia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki kolejny suplement zakupić ?

Następny temat

Jakie suplementy po 35 roku życia

electro
Polecane artykuły