SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

1,5roku treningu z przerwami, do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3146
Siema, chciałem was poprosić o ocenę sylwetki, zdjęcie póki co jedno i słabe, pod koniec tygodnia postaram się dorzucić coś lepszego bo póki co strasznie mało czasu na wszystko. Zdjecia do porównania niestety nie mam teraz jak wrzucić, ale i tak chyba nie byłoby po co bo zaczynałem z 69kg przy 188cm wzrostu, więc możecie sobie wyobrazić że praktycznie nie było mnie widać Staż to około 1,5roku, jednak z kilkoma dłuższymi przerwami spowodowanymi wyjazdami za granicę etc. Dodam tylko że do zadowalających mnie rezultatów to jeszcze baaardzo daleko, jednak nie pozostaje nic innego jak dalej masowac i ostro trenować
Dieta aktualnie na 4100kcal, jednak będę podbijał o jakies 200 od początku lutego bo w tym miesiącu już zastój z kg
Aktualnie - 188cm/84kg
Obwody z 2015/06/26(przed 3 miesięczną przerwą od treningów i z dietą też raczej słabo było, praca ) i aktualnie:
Łydka- 36 / 39
Udo- 50 /58
Klata- 103 / 113
Pas- 84/88
Biceps- 35/40
Przedramię- 28/31

Trenuję splitem praktycznie od początku przygody z siłownią, 3razy w tygodniu. Planuję przejście na FBW/4dni w tygodniu- chcę zwrócić większą uwagę na klatę i i przede wszystkim kaptury, bo imo rozwijają się najsłabiej. Jest to dobry pomysł? Czekam na wasze opinie i pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
fajnie, estetycznie ale dla mnie nadal trochę za chudo ogólnie progres git
odnosnie przeskoku na fbw to raczej celuj w 3dniowy plan a nie 4ro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3146
Dla mnie też dalej za chudo.cel to do końca tego roku dobić do 95kg, myślę że osiagalny. Zobaczymy ile wypadnie znowu przerw związanych z pracą wakacjami etc
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
uważam podobnie jak kolega, jest estetycznie i dobrze to wygląda ale trzeba dołożyć jeszcze masy mięśniowej
2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 293
forma kozak tylko pozazdrościć :] masuj masuj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1695
Jest zaj**iscie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wiek 16 lat

Następny temat

Problem z treningiem pleców

electro
Polecane artykuły