SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja tkanki tłuszczowej, 73kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2124

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

Kobieta

Cel

Odchudzanie

Waga

73

Wzrost

165

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Pracuje na 3 zmiany, więc kiedy mogę, to trenuje 3 razy w tyg po 1-1,5

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Gram w siatkówkę 1 w tyg - 2 godz., Na siłwoni jest bieżnia, przyrząd do brzuszków, sztangi, ciężarki, rowerki, wioślarz, steper, orbitrek...

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

na szybko, cokolwiek, co jest pod ręką...

Stosowana lub planowana suplementacja

Chyba wszystko ok, oddaje krew, więc chyba nie jest najgorzej... poza nadwagą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Jestem w takim momencie, że albo mi pomożecie, albo będziecie płacić podatki na walkę z otyłością... ;)
Więc, mam 27 lat, w zasadzie 28 (pół roku do urodzin) ważę 73 kg (!!!) przy wzroście 165 cm....

Półtora roku temu byłam na diecie Dukana - 8 kg mniej w niecałe 2 miesiące chyba, ale teraz jak patrzę na jajka, piersi i jogurty po prostu mnie odrzuca... o_O

Chodziłam na siłownie 3 razy w tyg, ale po miesiącu zawsze rezygnowałam :/

Moim największym przekleństwem są słodycze, ale jestem w stanie je zastąpić owocami - wiem, wiem, też cukier :/
No i niestety, nie potrafię nie być głodna jeśli nie zjem bułki, albo chleba...

Nigdy tyle nie ważyłam i na serio potrzebuje pomocy - brałam thermo speed extreme, ale od razu zaczynała boleć mnie głowa i żołądek...
Nie pije kawy, więc kofeina pewnie tak na mnie działa...

Teraz od poniedziałku znowu startuje z siłownią... trzy razy w tygodniu + jeden, czasem dwa treningi siatkarskie ;)

Na bieżni wytrzymuje max 10-15 minut przy prędkości 8 km/h...

LUDZIE, błagam Was... pomóżcie mi... - jakie tabletki mi pomogą nie czuć głodu, wytrzymać dłużej na bieżni???
I jakie ćwiczenia? Dodam, że na tej siłowni nie ma zbyt wielkiego wyboru ;)

[email protected]

Evita

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709975
Tutaj najważniejsze będzie odżywianie.
Proponuję poprawnie ułożyć dietę na podstawie art :
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html 
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
Wstawisz wg wskazówek z tematu podwieszonego,my skorygujemy błędy.
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Zacznij od wyliczenia swojego zapotrzebowania kcal:
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
trening -dział trening dla początkujących
1

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Dzięki wielkie, myślę, że z Wami mi się uda :) !!!

Evita

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Czytam, czytam, czytam, czytam, skaczę od linka do linka... wszystko ładnie, pięknie - później zamykam laptopa i %$@#^(*^!!! Nie wiem co z czym :/
Dzisiaj niedziela, a ja jeszcze śniadania nie zjadłam...

Evita

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4274
A jak wyglądają Twoje posiłki? ile razy dziennie jesz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Trzy, maks 4...

Evita

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Tak jak pisałam wyżej, pracuje na 3 zmiany, więc i tak jestem mocno "rozregulowana" ;) śniadanko - bułka z serem i szynką, obiad - przeważnie coś na szybko, kolacja - to samo co rano ;) poza tym pomelo, jabłka i pomarańcze... wiem, wiem, tragedia ;)

Evita

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10599
Niestety bez wprowadzenia pewnego reżimu żywieniowego nie będzie efektów. Skorzystaj z linków podanych wyżej. W pierwszej kolejności oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, a następnie wstaw np. 2 przykładowe dni swojej diety z produktów jakie używasz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Wskaźnik BMR:

1527 kcal
Aby utrzymać wagę:

2367 kcal
15% białka: 355 kcal = 89 g
55% węglowodanów: 1302 kcal = 326 g
30% tłuszczu: 710 kcal = 79 g

Evita

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Dzisiaj - herbata z łyżką miodu, jajecznica 3 jajka, pomidor i pieczarki no i pół bułki...
Później zjem pierś z kurczaka, buraczki i ewentualnie pieczone ziemniaki z piekarnika.
jabłko......... no nie mam pojęcia ;)
Jogurt z "mieszanką studencką" :)
Na kolacje... coś znajdę :]

Evita

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10599
Wstaw to w formie tabeli jako zrzut diety zgodnie z linkiem który podał flex1976
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie kaloryczne i rozkład makroskładników.

Następny temat

jadlospis dla VLCD

electro
Polecane artykuły