Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie
...
Mam maly problem ( albo i duzy), nie wiem co sie ze mna dzieje ale od dwoch dni jestem okropnie glodna a wlasciwie to jadlabym caly czas. NIe mam pojecia z czego to wynika. Ogolnie jestem na diecie na mase, trenuje crossfit 4 razy w tym i trening core, yoga 2 razy. NIgdy wczesniej nie mialam takiego parcia na jedzenie... Musze powiedziec ze mam nieregulane miesiaczki ale watpie zeby to byl stan przedmiesiaczkowy bo nigdy nie mialam w tym czasie apetytu.. Od dluzszego czasu trzymam czysta miske na dodatnim bilansie kalorycznym ze zwiekszonym udzialem tluszczy. Te dwa ostatnie dni wykanczaja mnie psychicznie, jem podwojnie a i tak nie moge zahamowac tego ,,burczenia'' w brzuchu. Na szczescie zjadam zdrowe posilki i do slodyczy mnie nie ciagnie ale nie wiem co mam z tym zrobic. Prosze o jakas podpowiedz
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Wklej jak możesz ankietę i jadłospis :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
...
To jest moj normalny jadlospis, nie ten obecny w ktorym zjadam wszystko co stanie na mojej drodze... Czasami dochodzi 6 posilek jak klade sie pozniej spac, do tego czasem dochodzi owoc po treningu i cala masa warzyw ktorych nie wpisalam do tabeli


Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie
...
Juz nerwowo nie wytrzymuje, ciagle chodze glodna a przez to nerwowa. Nie chce zliczac dzisiejszej miski bo chyba bym sie zalamala. Czy ktos mial kiedys cos takiego?
Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie
...
Polecam dawać do/między posiłkami spore ilości warzyw. Powinno pomóc.
Moderator działu Odżywianie
...
ja bym trochę ww uciał kosztem tłuszczy
...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...
...
Malo tluszczy? 78 to malo? Oj, musze chyba troche poeksperymentowac
Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz