SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmierny apetyt

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Mam maly problem ( albo i duzy), nie wiem co sie ze mna dzieje ale od dwoch dni jestem okropnie glodna a wlasciwie to jadlabym caly czas. NIe mam pojecia z czego to wynika. Ogolnie jestem na diecie na mase, trenuje crossfit 4 razy w tym i trening core, yoga 2 razy. NIgdy wczesniej nie mialam takiego parcia na jedzenie... Musze powiedziec ze mam nieregulane miesiaczki ale watpie zeby to byl stan przedmiesiaczkowy bo nigdy nie mialam w tym czasie apetytu.. Od dluzszego czasu trzymam czysta miske na dodatnim bilansie kalorycznym ze zwiekszonym udzialem tluszczy. Te dwa ostatnie dni wykanczaja mnie psychicznie, jem podwojnie a i tak nie moge zahamowac tego ,,burczenia'' w brzuchu. Na szczescie zjadam zdrowe posilki i do slodyczy mnie nie ciagnie ale nie wiem co mam z tym zrobic. Prosze o jakas podpowiedz

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Wklej jak możesz ankietę i jadłospis :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
To jest moj normalny jadlospis, nie ten obecny w ktorym zjadam wszystko co stanie na mojej drodze... Czasami dochodzi 6 posilek jak klade sie pozniej spac, do tego czasem dochodzi owoc po treningu i cala masa warzyw ktorych nie wpisalam do tabeli

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Juz nerwowo nie wytrzymuje, ciagle chodze glodna a przez to nerwowa. Nie chce zliczac dzisiejszej miski bo chyba bym sie zalamala. Czy ktos mial kiedys cos takiego?

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Polecam dawać do/między posiłkami spore ilości warzyw. Powinno pomóc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
ja bym trochę ww uciał kosztem tłuszczy

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1877
ja bym nie ucinał ww tylko dodał tłuszczy bo malutko masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Malo tluszczy? 78 to malo? Oj, musze chyba troche poeksperymentowac

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Zależy dla kogo. Nie wypełniłeś ankiety.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Dieta” – nie skazuj się na porażkę!

Następny temat

Picie kawy przed treningiem

WHEY premium