SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dieta na masę do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5233
Witam, przesyłam diete na mase do oceny :)
Wiek: 22
Wzrost: 182 cm
Waga: 73kg
Przybliżony BF: 20-25%
Wysiłek: siłownia 3x w tygodniu siłownia, plus aeroby 2-3x w tyg po 30 min
Aktywność w ciągu dnia: praca stojąca w sklepie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
olej z pestek zamień na np. :olej lniany, oliwa z oliwek, orzechy, masło, olej kokosowy i wiórki, ,awokado, nierafinowany olej rzepakowy

jesz 100 g białka WPC ?
sos boloński do wyrzucenia

urozmaicaj posiłki

jak warzywa ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5233
Okej, poprawki naniesione, z tym białkiem zapomniałem zmienić 100g na jedna miarkę :) co do warzy to zastanawiam się jak je dołożyć, może np zamiast jednego posiłku zamienić makaron na pierś z warzywami na patelnie?





Zmieniony przez - patrykol w dniu 2015-11-04 20:13:38
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Coś tutaj nie gra , dieta na msę a poziom bf 25% ?? W takim wypadku redukcję zalecałbym a nie masę , co do diety za dużo białka obniż do 150 gram .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5233
No tak, bf na poziomie 13-15%, skopiowałem wzór od kogos innego i nie zmieniłem.
Wprowadziłem takie zmiany:
tyle, że jest za mało kalorii...






Zmieniony przez - patrykol w dniu 2015-11-05 10:17:06

Zmieniony przez - patrykol w dniu 2015-11-05 10:29:42
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Dalej jest do słownie do dupy, brak urozmaicenia co prowadzi do braków mikro i makro elementów, brak warzyw , brak ryb , brak tłustych mięs , brak jajek. Posiłek 6 to chyba na przeczyszczenie , weź poczytaj nasze uwagi doczytaj posty podwieszone a następnie popraw jadłospis i dopiero wrzuć tutaj.
Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa do oceny 75kg

Następny temat

Z czym jeść makaron?

electro
Polecane artykuły