Proszę o pomoc.. nie chcę układać żadnych diet mam tego dość. Chcę przybrać ćwicząc 3 x w tygodniu. Mam do dysspozycji ławeczke sztanga 33 kg (z gryfem) 2 hantelki po 4 kg i 2 obciążniki na nogi po 2 kg. Zależy mi by ogólnie przybrać bo mam niedowagę i problemy z hormonami (błedy przeszłości :) ) zależy mi głownie na rozbudowaniu pśladków
wiek:18
płeć: kobieta
waga: 51
wzrost: 170
Poziom aktywności: szkoła, obowiązki domowe, trening 3 razy w tygodniu ok 40 min
chodzi o dobór ćwiczeń dotychczas ćwiczyłam 4x po 40-60 min ;/ i to za dużo żebym przybrała staram się robić mniej powtórzeń ale z większym obciążeniem przysiady, martwy, wykroki, wyciskanie na klatke,wyciskanie zza głowy,
zginanie przedramion, podciąganie do brody + zestaw na brzuch przykładowo z yt lub scyzoryki 5kg, brzuszki z 5 kg, podciąganie kolan
dodam że odżywiam sie zdrowo od ponad pół roku nie jem kupnych, gotowych słodyczy czy fast food, mam jabłczan biore 3 przed 3 po treningu bo na moją masę więcej jest zbędne :)
Zmieniony przez - ewelela w dniu 2015-10-18 09:41:11
Zmieniony przez - ewelela w dniu 2015-10-18 09:42:09
wiek:18
płeć: kobieta
waga: 51
wzrost: 170
Poziom aktywności: szkoła, obowiązki domowe, trening 3 razy w tygodniu ok 40 min
chodzi o dobór ćwiczeń dotychczas ćwiczyłam 4x po 40-60 min ;/ i to za dużo żebym przybrała staram się robić mniej powtórzeń ale z większym obciążeniem przysiady, martwy, wykroki, wyciskanie na klatke,wyciskanie zza głowy,
zginanie przedramion, podciąganie do brody + zestaw na brzuch przykładowo z yt lub scyzoryki 5kg, brzuszki z 5 kg, podciąganie kolan
dodam że odżywiam sie zdrowo od ponad pół roku nie jem kupnych, gotowych słodyczy czy fast food, mam jabłczan biore 3 przed 3 po treningu bo na moją masę więcej jest zbędne :)
Zmieniony przez - ewelela w dniu 2015-10-18 09:41:11
Zmieniony przez - ewelela w dniu 2015-10-18 09:42:09
Krzysztof Piekarz