SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przedtreningówka godna polecenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2909
Witam, szukam jakiejś sensownej przedtreningówki. Mile widziana zwiększona wytrzymałość, pompa, jak i pobudzenie, jednak z tym ostatnim to bez szaleństw, brałem ostatnio stimul8 i jak dla mnie to ćpalnia jakich mało.

Co byście polecili? Zastanawiałem się nad Dedicated Unstoppable / Assault / Cellucor C4 / UNS Loader II
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 1420 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10667
Dlatego też ja polecam zakupić oddzielnie kofeinę, beta alaninę i aakg w tabsach lub prochu i dawkować według upodobań.

I zgadzam się z kolegą wyżej, często w przedtreningówkach trzeba dopłacić kilkadziesiąt zł za witaminy, smak i ładne opakowanie.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
z ww dedicated ma najlepsze opinie
z innych https://sklep.sfd.pl/GEAR_Pre_Shock-opis30744.html 
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
Jw.
Z wymienionych unsto

Z innych Gear pre lub show time z dodatkiem pompera

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4555
unsto całkiem spoko tylko ze u mnie brak apetytu po treningu spory czas po nim
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 485 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13606
Polecam Dedicated Unstoppable obecnie go biorę i treningi poezja :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 312
polecam shock therapy, pompa, motywacja mega, ale tolerancja szybko sie zwiększa, i trzeba wieksze porcje brac, ale tak to 8/10 oceniam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1609
Właśnie przed chwilą polecałem w innym temacie tą samą przedtreningówkę.
https://sklep.sfd.pl/Naturals_Premium_SLAM_Performance_Energizer_Formula-opis33080.html

Naturals Slam - Pompa+pobudzenie+skupienie na treningu. Warto przetestować. ;)


Zmieniony przez - Patryk Wójcik w dniu 2015-10-14 11:29:07
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 3861 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33763
kompletnie nieoplacalny sklad, pare pomperow w smiesznych ilosciach i kofeina za ponad 100zl,
to samo masz w ostrovicie za mniej niz 40zl w 4x wiekszych dawkach, nigga please
https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_PUMP_Pre-Workout_Formula_-opis31443.html#opis


Zmieniony przez - duckland w dniu 2015-10-14 11:52:25
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 1420 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10667
Jeżeli chodziłeś jak naćpany to pewnie przez kofeinę, zakup sobie przedtreningówkę z małą jej ilością.
Dobrym wyjściem byłoby kupienie odzielnie najważniejszych składników w przetreningówkach i dozować wedle potrzeb.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419153
tego jeszce nie bylo.. takich efektów nie ma po kofeinie, jezeli nie brałes Stimula to proponuje sprobowac, szybko zmienisz zdanie ze to kofeina
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 3861 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33763
stimul i kofeina :D haha ten temat to mistrzostwo - w stimulu to nawet Sklodowska nie wie co siedzi, bedzie zbanowane na 100% czekam tylko kiedy


Zmieniony przez - duckland w dniu 2015-10-15 00:42:15
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa pomiedzy ECA a DMAA?

Następny temat

Przyswajalnosc białka typu Ostrovit

electro
Polecane artykuły