SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja z 90 do 58 by nightsky

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27392

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj niestety wpadło trochę niezdrowego jedzenia (czyt. pizza i paluszki) i % byłam u znajomej, która produkuje własne piwo, miałam wpaść na chwilę, zostałam na pół dnia tak więc do 3 posiłku miska była czysta, a później to już nawet nie ma sensu komentować

Miska:

Warzywa: brokuł, papryka, sałata, ciecierzyca, ogórek
Napoje: woda z cytryną, woda, rumianek
Suple: Multiwitamina, wit.D, Omega3

Samopoczucie: lekki kac moralny po wczoraj, ale co się stało to się nie odstanie, dzisiaj będzie już czysta miska

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Powodzenia nightsky, podglądam i trzymam kciuki i ściągam przepis na Twoje babeczki ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki silija, też Cię podglądam i trzymam kciuki co do babeczek - dzisiaj będę testowała wersję z kaszą jaglaną zamiast mąki i płatków, więc jak się uda, to też wrzucę przepis

jeszcze pytanie co do treningów siłowych - czy mam dodać po nich jeszcze jakieś kardio? czy tylko szybka rozgrzewka przed i rozciąganie po wystarczy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
zazdroszczę Ci tej fantazji w kuchni której mi brakuje;) włączyłam sobie powiadamianie u Ciebie będę czerpać inspiracje z Twoich misek:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
skavenir może potwierdzić, że fantazja włączyła mi się dopiero ostatnio przed lejdis, moje "zdrowe" żywienie było bardzo mało urozmaicone i w sumie to nie chciało mi się "tracić czasu na gotowanie" no ale oczywiście okazało się, że żeby jeść zdrowo, nie trzeba stać przez 4h przy garach też zgapiam miski od innych lejdis, polecam podglądanie Hetavel - cudneeee zdjęcia misek
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pracowe babeczki - nowa odsłona tym razem wersja jaglana "jasna" bo czekoladowe trochę mi się znudziły



Składniki:

150g kaszy jaglanej
2 jajka
10g chia
15g orzechów pekan
15g migdałów
60g półtłustego twarogu
60g odżywki białkowej (u mnie waniliowa)
10g oleju kokosowego/masła/etc.
1 banan (ok. 150-170g)
5g sody

Przygotowanie:

1.Kaszę gotujemy, przelewamy wodą, wrzucamy do blendera, dodajemy jajka i miksujemy na gładką masę.
2. Dodajemy pozostałe składniki i blendujemy
3. Wkładamy do piekarnika na ok. 25-40min (w zależności od wielkości babeczek, sprawdzamy patyczkiem gdy zrobią się lekko brązowe) na 180*C
4. Zostawiamy w piekarniku do wystygnęcia (uchylamy drzwiczki)

smacznego

OPCJONALNIE: ser półtłusty można zastąpić: 15ml mleka kokosowego + 20-30g więcej jaglanki lub całkowicie pominąć

UWAGI:

*Jeżeli masa będzie zbyt gęsta dodajcie odrobinę mleka roślinnego, jogurtu lub wody
* Chię, migdały i orzechy można zastąpić dowolnie wybranymi innymi składnikami np. makiem, orzechami wloskimi, etc.

B/W/T na 6szt (małych): B 24,3/ W:39 / T:15, kcal: 388,1 , na całość: B: 97,2 / W: 156 / T: 60, kcal: 1552,4


Zmieniony przez - nightsky w dniu 2015-08-30 20:52:40
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Tak pięknie wyglądają że aż ślinka cieknie <mniam> , zgapiam:)
dzięki za podsunięcie dziennika Hetavel, rzeczywiście bomba!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139371
Babeczki cudownie wyglądają

Ładnie reagujesz na dietę to może i kardio jakoś Ci ujdzie. Jak masz siłę i ochotę to możesz 20 min szybkiego marszu pod górę zapodać albo wrócić do domu marszem.

Jak spadki wyhamują to raczej od kardio nie uciekniesz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
silija - zgapiaj bo pyszne
delfi - z domu na siłkę mam jakieś 10min, więc pewnie coś dodam. Dzisiaj idę się zaprzyjaźnić z maszynamii więc pewnie dołożę te 20min od przyszłego tygodnia, jak już wszystko ogarnę

Dzisiejsza miska:

Warzywa: marchew, sałata,ogórek, papryka, brokuł
Napoje: woda z cytryną, woda, rumianek, zielona herbata
Suple: Multiwitamina, Omega3, Wit.D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsza siłka zaliczona - padam na mordkę, ale jestem super zajarana ogólnie to było super - trener mi wszystko wytłumaczył, najpierw zapytał jaki plan (czyt. "z internetów"?!) powiedziałam mu co i jak, a jak usłyszał, ze plan Martuccy to powiedział, że dobry no i bylo stosunkowo mało ludzi, więc mogłam wszystko na spokojnie zrobić i potestować

Rozgrzewka: 15min na bieżni - tempo: 6 , nachylenie: 4
Panowie zajmowali niektóre maszyny, wiec ostateczna kolejność była taka: 1,3,2,4,5,6,8,9,7,10,12,11

1. Rozpiętki na maszynie
15x10, 15x15

2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej
15x4, 15x6
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
15x20, 15x25

4. Wyciskanie sztangielek siedząc
15x4, 15x6

5. Prostowanie tułowia na ławeczce
15x2, 15x4 (jest zapas, ale nie chciałam przegiąć kręgosłupa)

6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)
15x4, 15x4 (mogłoby być 6kg, ale trochę bolał mnie lewy nadgarstek, bo na początku źle trzymałam - chłopaki mnie poprawili, więc wolałam nie przeginać)

7. Prostowanie ramion na wyciągu
15x7,5, 15x10

8. Prostowanie nóg siedząc
15x25, 15x30 (przy 13 ćwiczeniu drugiej serii myślałam, że się rozpłaczę, ale dobiłam do końca )

9. Uginanie nóg leżąc
15x15, 15x20

10. Przywodziciele na ginekologu
15x18,15x30 (myślę, że mogę spróbować 35, bo nie było "aż tak ciężko")

11. Odwodziciele j.w.
15x24, 15x30 (tak zassałam brzuch przy tym ćwiczeniu, że aż się zdziwiłam, że jestem tak w stanie zrobić )

12. Wspiecia na palce siedząc - jest trochę inna maszyna, ale trener pokazał mi jak robić, żeby osiągnąć ten sam rezultat :
15x40, 15x50

+10min rozciągania, ostatecznie wszystko zajęło mi 2h (z kupieniem karnetu i powrotem do domu, więc jest dobrze )

Jutro basen, no i coś czuję, że będą zakwasy (o dziwo mnie to cieszy)



Zmieniony przez - nightsky w dniu 2015-08-31 21:19:45
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

pierwszy trening siłowy

Następny temat

3 tygodnie redukcji, zero efektów

Shoty
Polecane artykuły