SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z 90 do 58 by nightsky

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Super

Fajnie, że tam Ci się jakiś ogarnięty trener trafił, dużo to daje.

Przy prostowaniu tułowia na ławce powinien Ci starczyć sam ciężar ciała. Różne są sposoby wykonywania tego ćwiczenia i różne ławki do niego, ale akurat w nim chodzi o napięcie mięśni a nie ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaaaa... no to wszystko jasne, myślałam, że to też z ciężarem trzeba - w takim razie będę robić bez, ale wolniej, żeby bardziej poczuć (tak jak resztę)

najwyraźniej dobrze się rozciągnęłam, bo tylko delikatnie bolą mnie ręce i uda

Dzisiejsza miska:

Warzywa: papryka, ogórek, brokuły
Suple: Multiwitamina, Wit.D, Omega3
Napoje: woda z cytryną, woda, zielona herbata


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
basen przesunięty na jutro, bo za poźno wróciłam z pracy oddałabym dziś wszystko za porządny masaż


Zmieniony przez - nightsky w dniu 2015-09-01 17:48:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj wpadły dodatkowo 3babeczki (byłam strasznie głodna po pracy, a obiad był dopiero w trakcie przygotowania). Co robić w takich sytuacjach? Zjadać jakieś warzywa? Babeczki to trochę słaba opcja bo to ok. 190dodatkowch kalorii

Dzisiejsza miska:

Warzywa: marchew, papryka, ogórek
Napoje: woda z cytryną, woda, zielona herbata
Suple: Multiwitamina, Omega3, wit.D

Samopoczucie: wszystko mnie boli, ale mam pozytywne nastawienie i chcę więcej dzisiaj basen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jestem pod wrażeniem przepisów, miiichy i spadków :) Kibicuję z całego serducha ;) powodzenia i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
Ja zaczynam od szklanki wody, ale że prawdziwego głodu tak łatwo nie oszukasz, to potem najczęściej papryka, albo kalarepa. A babeczki... skoro makro znasz, bo sama robiłaś i jeszcze tak ładnie zbilansowane, jak prawdziwy posiłek, to można chyba wpisać do miski i zjeść mniej obiadu/kolacji.

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blue_hope - dzięki jeszcze długa droga przede mną, więc każde miłe słowo się przydaje

annajak - ja to durna czasem jestem, nawet nie pomyślałam, żeby odjąć to od kolacji lub zastąpić warzywami wodę piłam przez całą drogę do domu i nie pomogła niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
Podobno mylimy czasem uczucie głodu z pragnieniem, ale na mnie też nie działa... Chyba jestem nawodniona, a głód, oznacza głód ;). Wiesz, że babeczki można wpisać raz i potem już tylko korzystać z gotowego produktu i nie wpisywać za każdym razem 10 składników? Chociaż widzę, że za każdym razem trochę zmieniasz, więc dużo ci to by życia nie ułatwiło...

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem - ogarnęłam to przy blaszce jaglano-białkowych z tym, że za każdym razem jak robię partię do pracy to nie pilnuję się 100% składników - tu mi się sypnie 10g więcej, tu dodam 3g mniej, więc po prostu spisuję wszystko i raz na tydzień wymieniam szablon

basen zaliczony, stwierdziłam, że na początek nie będę za bardzo szaleć, żeby niczego sobie nie naciągnąć, więc było: 50 basenów - rzabką lub na plecach w 47min (czyt. 1,25km) #JakJaKochamBasen tylko muszę chodzić o innej porze, bo na 19:00 jest za dużo ludzi i cały czas muszę kogoś wyprzedzać (przychodzą na sportowy i zamiast pływać to gadają pod ścianką )

Plan jest taki, że będę sobie zwiększać ilość basenów o 2 za każdym razem (ale tak, żeby wyrabiać się w 50min)


Zmieniony przez - nightsky w dniu 2015-09-02 21:26:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2939
Bardzo dobry wynik masz na tym basenie, widać że nie próżnujesz! Gratuluję ! Jak ja chodziłam na basen to zawsze był wydzielony jednej tor tzw. szybkiego pływania, nie ma u Ciebie czegoś takiego? Bo raz że nie ma gadających pod ścianą, 2 nie musisz nikogo wyprzedzać, i 3 jak opadasz z sił to i tak muszisz "uciekać" przed płynącymi za Tobą, super sprawa:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pierwszy trening siłowy

Następny temat

3 tygodnie redukcji, zero efektów

WHEY premium