SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaki plan na masę?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
Wiek : 17
Waga :78
Wzrost : 177
Staż treningowy: miesiac
Obwód pasa 85
Obwód klaty:95
Obwód uda:60
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): pilka nozna 2-3razyw tyg,oraz inne sporty jak pilka reczna,siatkowka..(ale dopiero rozgrywki,treningi zaczynam od jesieni), cwiczenia w domu na kazda partie ciala po kilka cwiczen (inwestuje wlasnie we wlasna silownie)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: Zdrowy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 839
Jeżeli trenujesz piłkę nożną 2-3 razy w tygodniu(+ inne sporty) to masy nie zrobisz. Ale jeżeli chcesz plan to polecam lekturę https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_PLANÓW_TRENINGOWYCH-t398495.html. A tak przy okazji jak dajesz radę trenować siate, ręczną i piłkę nożną jednocześnie(pytanie z ciekowaści XD) ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Dlaczego niby masy nie zrobi? Wystarczy tylko trzymać odpowiednią kaloryczność

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 839
to musiałby jeść jak tygrys, uprawiając piłkę nożną, siatkówkę i piłę ręczną
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Jeśli mu zależy to będzie tak jadł

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 1794 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26438
Tak jak Ozzy mówi - da radę zrobić, odpowiednia kaloryczność diety, regeneracją i będą postępy

@luki02165
Czego od nas oczekujesz? Pomocy w diecie/planie treningowym? Nie sprecyzowałeś celu
Mam rozumieć, że póki co nie masz żadnego sprzętu, ale w niedalekiej przyszłości będziesz mieć?
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
oczywiscie ze sie da natomiast liczba spalonych kalorii i podkrecenie metabolizmu bedzie pwoodowalo ze bedzie to troche trudniej zrobic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
Nie trenuje jednoczesnie :) u mnie to jest tak : 2-3 razy w tyg gram w pilke ze znajomymi od 60-12-min bez przerwy na wysokim poziomie A gdy jest koniec jesieni, zima ,wiosna to w pilke nozna gram jedynie 1lub 2 razy w tyg na hali i zarazem 2razy w tyg trenuje pilke reczna + mecze ligowe w weekend no i raz w tyg chodze na trening Siatkowki :) A cwiczenie w domu robie gdzies poznym wieczorem lub bardzo wczesnie - zajmuje mi to 40min :) Celem moim jest dowiedzenie sie jaka mam miec diete i jak cwiczyc i jakie moge brac suple I tak wlasnie jestem na etapie szukania Ale to bedzie taka domowa silownia (lawka modlitewnik drazek moze i wyciag ;) ) A jezeli chodzi "jesc jak tygrys" no to ja i tak duzo teraz jem :D Tylko ze jem wlasnie tez slodycze No i mam troche problemu z tluszczem na brzuchu :/


Zmieniony przez - luki02165 w dniu 2015-08-28 18:25:23
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy podany trening bedzie dobry?

Następny temat

14 lat, co myślicie ?

electro
Polecane artykuły