Witam, jestem tutaj nowy zatem chciałbym wszystkich pozdrowić i życzyć wymarzonych wymiarów i motywacji :)
Od dłuższego czasu sam trenuję, ale nie mogę dobrze rozwinąć górnych partii klatki piersiowej.
Ławeczka skośna nie daje rady ;/ Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Artur
Od dłuższego czasu sam trenuję, ale nie mogę dobrze rozwinąć górnych partii klatki piersiowej.
Ławeczka skośna nie daje rady ;/ Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Artur


Krzysztof Piekarz