SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Z ości na kości, czyli masa na IF+CBL

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
Procz tego co jest jeszcze nie tak w tym treningu?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
Możesz podać link do całości?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
szczerze mowiac, to ten plan sam sobie ulozylem :)
ilosc cwiczen dobieralem w ten sposob, aby kazda partia miesniowa byla kilka razy w tygodniu "cwiczona" i zeby byla jakas objetosc

obecnie mam wakacje i moge sobie pozwolic na 4 treningi w tygodniu, gdzie najczesciej robilem 3x/week z podobna objetoscia jak obecnie. jednak teraz gdy mam jeden dzien extra, treningi sa krotsze (a na pewno intensywniejsze niz poprzednio) i o wiele lepiej mi sie cwiczy - tzn z wieksza ochota ide na ten trening niz kiedys

nogi:
sa 2 razy w tygodniu: przysiady w PT i fronty w PON (w sumie to 3, bo lydki sa jeszcze w SB)
patrzac na reszte ciala, nogi ida (chyba) najlepiej mimo ze najrzadziej

klatka i plecy:
po 4 cwiczenia/week - uznalem ze to duze partie miesniowe, wiec czemu nie sprobowac z taka objetoscia

biceps, triceps, barki:
wiekszosc planow ma w zalozeniu 3 cwiczenia na te partie w ciagu calego tygodnia, dlatego postanowilem dac tyle samo w swoim planie
biceps czesciej, ale wczesniej wytlumaczylem dlaczego

brzuch:
2x/week to i tak za duzo :)

natomiast jesli chodzi o same cwiczenia, to dobralem takie ktore najlepiej mi sie wykonuje i zeby kazdy akton partii miesniowej (np barkow - przedni i tylni) byl "ruszony"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
Ułożyć trening to nie problem.
Ale Ułożyć trening który ma ręce i nogi juz niestety tak.

Proponowałbym wziąć jakiś istniejący plan niż kombinować na własną rękę.
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
czyli ten co robie obecnie nie nadaje sie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
przyznam szczerze, ze przy obecnym BTW 150/190/180 ciezko jest mi zachowac takie proporcje makroskladnikow, szczegolnie bialko: zawsze wychodzi >150g.
masa idzie jako tako czysto, po ~1,5miesiacach treningow i stosowania takiej diety przybylo 3-4kg (troche duzo, ale to pewnie odbicie po ostrej redukcji/pamiec miesniowa, bo w lustrze jest wg mnie ok!).
chcialbym zapytac, czy jest jakas zasada co do ustalania BTW 'NA MASE'? bialka pewnie 2-2,5g/kgmc, a co z reszta? to juz ustala sie indywidualnie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
czesc,
po tygodniu zanotowalem wzrost wagi o 0,3kg. czy to w miare optymalny przyrost na 'czystej' masie? bo zastanawiam sie nad dodaniem/ucieciem kalorii
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111542
przyszlo 0,3kg i chcesz ciac kalorie?
jak na suchą masę mięśniową 0,3kg/tyg. to dobrze, a nawet bardzo dobrze
mowa o suchym mięsie.
podbij kcal, jezeli teraz wjechalo tylko 0,3kg, bo spodziewac sie mozna stagnacji

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
pomyslalem o ucieciu kalorii, bo na dole brzucha pojawila sie faldka i troche sie przestraszylem :v
wiadomo, ze masa wiaze sie z przybraniem tkanki tluszczowej, ale jak ktos na redukcji doszedl do 6paka, to teraz byle 'podciagniecie wody' i panika => pochopne decyzje o ucinaniu kalorii
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
0,3kg i faldka?

Jak wyżej.
Masa to masa.
Fatu zawsze przyjdzie trochę.

Do tego nasza forma to sinusoida.
Raz na jakiś czas jest jej dół.

Na podejmowanie decyzji daj sobie więcej niż 1 kiepski dzień.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reverse po 5 miesiacach redukcji.

Następny temat

Głodówka a potem dieta na masę

electro
Polecane artykuły