SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT/Marta693

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 710 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35348
To co pozostać na zbilansowanym 1700? czy dać rotację np 1700/1600 ? a może jakieś LC? czy ja za mloda stażem jestem na takie cudawianki?
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 710 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35348
No to miskę zostawie bez zmian. Dobrze że trening sobie zmieniłam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 710 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35348
02.06.2015 DT
zapomniałam notesu na siłownię i było to co zapamiętałam + radosna twórczość (zapommniałam klatę zrobić)

trening 3x10
1. MC Sumo: 10x40kg, 10x40kg, 10x40kg
2. RDL: 10x30; 10x32,5; 10x40kg
3. Snatch jednorącz: 10x5; 10x5, 7x10 ( w ostatniej serii dałam za dużo ale mniejsze były zajęte)
4. Ściąganie drążka wyc górnego: 10x4odw; 10x5, 10x5
5a. Brzuszki 3x15
5b. Brzuszki odwrotne: 3x15
5c. Brzuszki skośne: 3x15
brzuch to ja mam chyba słabiutki... w założeniu jest powtórzeń 20-25, a ja dałam rade 15 i to z przerwami. ale powoli do przodu
aero: 30 min + rozciąganie




Zmieniony przez - Marta693 w dniu 2015-06-03 08:20:10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 710 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35348
04.06.2015 DT
trening A 3x10powtórzeń
1. Przysiad z PP
10*22,5; 10*25; 10*27,5
10*20; 10*25; 7*27,5
2a. Wejście na ławkę
3*10*cc
3*10*cc
2b. Wiosłowanie sztangielką
10*7,5; 10*5; 10*5
10*5; 10*6,25; 10*6,25
3a. Wypady chodzone
10*cc; 10*2,5; 10*5
10*cc; 10*2,5; 10*5
3b. Pompki 3x max
10; 8; 5
7m; 10d- tutaj łokcie wzdłuż ciała- bardziej na tricepsy; 6m
4a. Plank 3x max
3x20sek
4b. Woodchoper
10*1odw; 10*2odw; 10*2odw
10*1odw; 10*1odw; 10*2odw
aero 15min bieżania+ 15min rower+ rozciąganie




...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 710 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35348
04.06.2015 DT

trening A 3x10powtórzeń
1. Przysiad z PP
10*22,5; 10*25; 10*27,5
10*20; 10*25; 7*27,5
2a. Wejście na ławkę
3*10*cc
3*10*cc
2b. Wiosłowanie sztangielką
10*7,5; 10*5; 10*5
10*5; 10*6,25; 10*6,25
3a. Wypady chodzone
10*cc; 10*2,5; 10*5
10*cc; 10*2,5; 10*5
3b. Pompki 3x max
10; 8; 5
7m; 10d- tutaj łokcie wzdłuż ciała- bardziej na tricepsy; 6m
4a. Plank 3x max
3x20sek
4b. Woodchoper
10*1odw; 10*2odw; 10*2odw
10*1odw; 10*1odw; 10*2odw
aero 15min bieżania+ 15min rower+ rozciąganie



05.06.2015 Dnt
rower na powietrzu ponad 1h
miska dzisiaj źle rozłożona, musiałam długo czekać od sniadania do obiadu, większość zjadłam na wieczór









Zmieniony przez - Marta693 w dniu 2015-06-05 21:23:24
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 710 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35348
06.06.2015 Dnt

Takie GPP 10 razy:
100x skakanka
10x burpee (bardziej padnij powstań)
10x przysiad
10xpompki (damskie, łokcie przy tułowiu)
czas 41min 05sek (myślałam żeby skończyć na 3, potem mowie do 5, może 7 i do 10)

Spadków żadnych, czuję ze jestem taka gruba. Nie wiem czy źle zrobiłam ze trening zmieniłam- wiadomo że obciążenia spadły bo w nowych ćwiczeniach ciężko od razu brać na maxa, bardziej takie macanko jest. Ciepło jest, jeść się nie chce. Nie wiem czy coś tu zmieniać czy poczekać jeszcze tydzień ?





Zmieniony przez - Marta693 w dniu 2015-06-06 16:57:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 710 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35348
07.06.2015 Dt tr B 3x10 kg

1. MC Sumo
3x10x40kg

2a. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
10xsam gryf; 1-x2,5kg, 10x2,5

2b. Sciąganie drążka wyciągu górnego do klatki
10x5(uchwyt szeroko); 10x5 (uchwyt bardziej wąsko); 10x5

3a. Wznosy z opadu
3x10xcc (brak ławeczki rzymskiej, ale sobie poradziłam)

3b. Snatch jednorącz
10x5kg (gryf gruby); 10x5; 10x5

4a. Brzuszki 3x15x cc
4b. Brzuszki odwrotne 3x15 x cc
4c. Brzuszki na boku 3 x 15 x cc
oczywiście nie daję rady zrobić 15 powtórzeń na raz, więc idą raty

aero 20 min + rozciąganie





Zmieniony przez - Marta693 w dniu 2015-06-07 21:43:17
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 710 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35348
08.06.2015 Dnt



...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
ja widze przede wszytskim sporo niedociegniec w doborze produktow zywieniowych
tunczyk z puszki, kukurydza konserwowa, duzo nabialu, olej rzepakowy uniwersalny (mam tu watpliwosci co do jakosci takiego oleju), glownie mieso z kury marketowej, owoce w osttanim posilku i nierownomierne rozkladanie posilkow
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz tłuszczu - problem

Następny temat

63kg -> 55 kg (spalanie tłuszczu)

electro
Polecane artykuły