Witam jak w temacie chciałbym zapytać czy dobrze dobrałem suplementy na redukcje. Zrozumiem każdą odpowiedź chcę po prostu się dowiedzieć czy dobrze zrozumiałem wszystko czego się naczytałem, porady od znajomych i dietetyka.
Wiek: 23
wzrost: 178 cm
waga: 113 kg
obwód klatki: 102 cm
obwód pasa: 108 cm
obwód uda: 63 cm
obwód łydki: 45 cm
obwód bicepsa: 39 cm
staż na siłowni: 7 miesięcy
Dodam że pracuje przy kostce brukowej i dorabiam w weekendu u wujasa na budowie, pracuje przy kostce 2 lata.
Jeżeli za mało dodałem to proszę pisać dodam więcej informacji.
Dieta jest, lekko strawna taką przypisał mi dietetyk
Dziennie dostarczam :
1900 kcal
130 g białka
300 g węglowodanów
40 g tłuszczu
wydaje mi się że jest za dużo tłuszczu, kalorii i za mało białka ale w końcu płaciłem dietetykowi więc pozostanę przy niej.
Wracając do suplementacji więc posiadam: Amino Complex, Gold Omega 3, vitality complex, grenade thermo detonator, thermo shape 2.0 kreatynę mono i białko serwatkowe i testosteron prop 15 ml 250 mg/ml.
Co do ostatniego proszę się nie czepiać mam go więc po prostu mam nie wiem czy wezmę, czytałem sporo zachęciło mnie to lecz jestem z deczka zmieszany więc radę pozostawiam wam.
Trening 5 razy w tygodniu z racji tego że pracuje przy tej kostce więc też mam troszkę tyrady w robocie.
serie na mniejsze partie 8-9 na większe 11-12 powtórzenia od 15-25 plus co 2 dzień aeroby 30-45 minut jeżeli będzie trzeba mogę po każdym treningu. Co do brania supli :
Amino complex : 10 tabletek dziennie
Gold Omega 3: 2 tabletki dziennie
Vitality complex: 1 tabletka dziennie
Grenade Thermo detonator: 1 tabletka codziennie
thermo Share 2.0 : 1 tabletka dziennie
Kreatyna: 10 g dziennie
Białko: 25 g dziennie
Testosteron : jeżeli jednak byście doradzili mi go zażyć to kreatynę zaczął bym brać po skończeniu cyklu 8 tygodniowego lecz jeszcze takowego nie posiadam w sensie rozpiski więc daruje sobie wypisywanie głupot. I generalnie to by było na tyle, mam tylko nadzieje że nie skompromitowałem się kompletnie i cokolwiek z tego ma sens. Pozdrawiam
Wiek: 23
wzrost: 178 cm
waga: 113 kg
obwód klatki: 102 cm
obwód pasa: 108 cm
obwód uda: 63 cm
obwód łydki: 45 cm
obwód bicepsa: 39 cm
staż na siłowni: 7 miesięcy
Dodam że pracuje przy kostce brukowej i dorabiam w weekendu u wujasa na budowie, pracuje przy kostce 2 lata.
Jeżeli za mało dodałem to proszę pisać dodam więcej informacji.
Dieta jest, lekko strawna taką przypisał mi dietetyk
Dziennie dostarczam :
1900 kcal
130 g białka
300 g węglowodanów
40 g tłuszczu
wydaje mi się że jest za dużo tłuszczu, kalorii i za mało białka ale w końcu płaciłem dietetykowi więc pozostanę przy niej.
Wracając do suplementacji więc posiadam: Amino Complex, Gold Omega 3, vitality complex, grenade thermo detonator, thermo shape 2.0 kreatynę mono i białko serwatkowe i testosteron prop 15 ml 250 mg/ml.
Co do ostatniego proszę się nie czepiać mam go więc po prostu mam nie wiem czy wezmę, czytałem sporo zachęciło mnie to lecz jestem z deczka zmieszany więc radę pozostawiam wam.
Trening 5 razy w tygodniu z racji tego że pracuje przy tej kostce więc też mam troszkę tyrady w robocie.
serie na mniejsze partie 8-9 na większe 11-12 powtórzenia od 15-25 plus co 2 dzień aeroby 30-45 minut jeżeli będzie trzeba mogę po każdym treningu. Co do brania supli :
Amino complex : 10 tabletek dziennie
Gold Omega 3: 2 tabletki dziennie
Vitality complex: 1 tabletka dziennie
Grenade Thermo detonator: 1 tabletka codziennie
thermo Share 2.0 : 1 tabletka dziennie
Kreatyna: 10 g dziennie
Białko: 25 g dziennie
Testosteron : jeżeli jednak byście doradzili mi go zażyć to kreatynę zaczął bym brać po skończeniu cyklu 8 tygodniowego lecz jeszcze takowego nie posiadam w sensie rozpiski więc daruje sobie wypisywanie głupot. I generalnie to by było na tyle, mam tylko nadzieje że nie skompromitowałem się kompletnie i cokolwiek z tego ma sens. Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
