SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

....::::: CZY DOBRZE DOBRAŁEM ? ::::....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !!!
Jestem novy, i mam prośbe żebyście ocenili mi czy dobrze dobralem sobie suplementy, (korzystałem ze słynnej wyszukiwarki ), dlatego teraz chce zebyscie to ocenili, robie mase mam zamair kupic sobie ganira Super Whey Gainer 4000 i białko Ovopol (moze jakies lepsze, ale jak narazie nie mam kasiory ), gainerka chce brac przed 50g i po treingu 50g , a bialko na noc 30g (w mojej diecie trudno dobrac bialko), w sumie dziennie bede jadł około 60 g białka ze suplementów ( 30 g z gainerow ) czyli tak jak napisaliscie w jednym z artów ( że powinno sie brać do 60 g białek z suplementów) czy dobrze sobie wybrałem ??? napiszecie co byscie zmienili na co i dlaczego , ogladnijcie mój profil , chce zrobic mase

Pozdrawiam
Dromboo




Nie wstane tak będę leżał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jeśli chodzi o miarke dogainera Olimpu to ma ona chyba cos koło 17 gramów.Ovopol dawkuj po łyzkach stołowych.jedna łyżka stołowa z czubkiem ma około 15 gramów.Ovo jest dosyć ciężkie.Gainer ma dośc wysokie ig przez to że jest spożywany w płynie a dzięki temu wchłania sie szybciej.
Moja rada: po treningu pij glukoze rozrobiona z wodą w ilości 50 gramów(glukozy) a po 30 minutach porcje gainera 70 gramów.Potem już zajmij sie posiłkiem.
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1417 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11134
Dobre odrzywki wybrałeś ale gajner po treningu bież z 70g bo po treningu nasz organizm ma duże zapotrzebowanie na wegle.

POZDRAWIAM
BARAN202

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zasługujesz na SOG'a za to korzystasz z Wyszukiwarki. Nareszcie ktos nauczyl sie czytac,Brawo i SOG for you.

Nobody is perfect...Im Nobody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedzi , dzieki za soga (to moj pierwszy w życiu ), tez wam dam

Nie wstane tak będę leżał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
Tak - masz soga i ode mnie z tego samego powodu z ktorego dal Ci Balrog

pozdro

EX CIA100.2

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za soga, ale nie wiem jeszcze do konca czy dobrze wybralem narazie odpowidziala mi na to 1 osoba

Nie wstane tak będę leżał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
dobrze wybrales, tylko kilka uwag jeszcze nie bierz gainera przed treningiem ta porcje przezuc miedzy posilkami, po treningu bierz ok. 60-70g gainera, przed snem bierz ok. 35-40g bialka (ovo ma 80%) reszta bez zarzutu...

==============================================
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co byscie powiedzieli jak bym zmienil bialko ovopola na hi-tec protein 80 ?? (byla babcia i wpadło troche kasiory), i hi-teca protein 80 (chodzi o tanie ale dobre ) dawkowac tak samo jak ovopola czyli 40 g ??

Nie wstane tak będę leżał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
Tak wybrałeś bardzo dobrze - za to też masz soga
A co do ovo to małe sprostowanie (tak gdybyś nie wiedział): jesli chcesz zjesc 40g białka tak jak mówi Człowiek z Gór to ovo, które ma 80 białka musisz zjeśc ok. 50g
50g*80%=40g

pozdro

EX CIA100.2

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
nie kupuj HP 80 jak juz to doloz pare zl i wybierz HP 90%

*************************************************************
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
*************************************************************
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Dokładnie...ten hitec 80 to bardzo kiepskie białko.... albo dołuż i kup 90, albo ovopol bo jest znacznie lepszy od tej 80

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

24 tygodniowy plan treningu z suplementacją

Następny temat

co wybrać

WHEY premium