SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobrze dobrałem treningi?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Witam wszystkich forumowiczów :)

Mam 18 lat, wzrost 181, waga 72. Ostatnio zacząłęm regularnie uprawiać sporty - żeby zrzucić lekki nadmiar tłuszczu i wyrobić trochę mięśni.
Tygodniowe treningi rozłożyłem sobie następująco:
-bieganie: od poniedziałku do piątku - 30min rano, przed szkołą
-siłownia: poniedziałek, środa, piątek - ok. 1h, po południu
-basen: sobota, niedziela - 30min. po południu.

Mam dość słabo wyrzeźbione mięśnie i głównie zależy mi na ich wzmocnieniu, ale z drugiej strony muszę też zrzucić kilka kg, żeby tłuszcz nie przesłaniał wszystkiego ;)
Czy taki rozkład jest dobry?

Pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4202
na poczaek rozklad moze byc.... a dieta jest?? :> jak nie ma diety to lec do dzialu odzywianie ...i tam sie reszty dowiesz ;)

http://www.sfd.pl/search.asp] <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Dietę na pewno jakąś wprowadzę :) Ok, już lecę, dzięki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Ok, ułożyłem sobie taki ramowy plan odżywiania pod kątem ilości węglowodanów i białka spożywanych w różnych częściach dnia. Oto on:

7:30 - (w dni z bieganiem - oczywiście po biegu) ser twarogowy chudy + otręby; kromka ciemnego pieczywa z pomidorem/ogórkiem
10:30 (w szkole) - kanapka: ciemne pieczywo + wędlina
12:30 (w szkole) - jogurt naturalny
15:00 - obiad - tzn. mięso + ryż/kasza/ziemniaki + jakaś sałatka
19:00 (w dni z siłownią - po siłowni) - pieczywo chrupkie Wasa + ser żółty lub wędlina
21:00 - sałatka warzywna (pomidory, ogórki, sałała lub np. tarta marchewka) + tuńczyk lub jakieś białe mięso


Co Wy na to? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4202
dozuc oliwe z oliwek i duzo miesa z kurczaka lub indyka i bedzie gicior ;)

http://www.sfd.pl/search.asp] <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
A ile dziennie tej oliwy? Kilka łyżek do sałatki wystarczy?

Co do mięsa białego - będę starał się umieszczać je albo w obiedzie albo w ostatnim posiłku o 21.


PS. Dziękuję za pomoc!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
YY. Heheh gosc jaja sobie z ciebie robie. Nie uzywaj zadnej oliwy. np oliwa z oliwek ejst tluszczem ktory spowalnia metabolizm a co za tym idzie to dodatkowa oponka w pasie=] pozdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4202
jak bys wiedzial palancie to tłuszcz tez trzeba jesc :/ w małych ilościach ale trzeba :]

http://www.sfd.pl/search.asp] <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
PO pierwsze sorrki za pisownie qw tamtej nocie. Tam mialo byc" ze ten gosc z postem wyzej w balona cie robie poniewaz ty chcesz zchudnac a on ci wpiepsza oliwe z oliwek"
PO drugie nie musisz mnie w cale obrażac
A po trzecie on chiał na shudniecie a nie na przytycie a tym osiagiem bedzie lwasnie oliwa z oliwek.

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Grabiee - jakbyś nie wiedział to:

Tłuszcze dzielimy na:

1) Nasycone
2) Jednonienasycone
3) Wielonienasycone

Niektóre z nich (2 i 3) są niezbędne w naszej diecie, bo w nich rozpuszczają się witaminy. "Dobre" tłuszcze powodują, że łatwiej spalamy "złe" tłuszcze. Oliwa z oliwek jest bardzo korzystna - wystarczy łyżka stołowa dziennie. Ilość tłuszczy w diecie powinna się kształtować w granicach 05-1.0 grama na kilogram wagi ciała, więc nie masz co panikować o byle 20 gramów oliwy. W dodatku litr oliwy to kilogram tłuszczu (9000 kalorii). Musiałbyś więc wypijać z pół litra oliwy dziennie, żebyś od tego złapał oponę.

damian1610 ma więc całkowitą rację, a ty Grabiee jeżeli jużchcesz dawać rady - to przynajmniej przedtem poczytaj na ten temat, bo zła rada jest gorsza niż brak rady

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
NO fakt sorrki :P Ale twoja nota mi bardzo pomogła =]
3maj sie krzych666 :P P.S A znasz moze sie na dietach?? :D

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czysto praktycznie-teoretycznie pytanie...

Następny temat

Stosowanie kreatyny

WHEY premium