SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyna ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 104 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2388
Witam zastanawiam sie miedzy kreatyną Creatine Matrix z Ostrovitu,Creakongiem z Mutanta,a samym TCM z Ostrovitu.Ceny są w miare podobne.Stosował ktoś ? Jakieś rezultaty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 104 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2388
Ostatecznie wybrałem jabłczan z Activlabu.Zobaczymy co z tego bedzie może mi sie kreatynka spodoba,bo byłem do niej troche sceptycznie nastawiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
brałeś już kiedyś kreatynę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402692
rezultaty jak po kreatynie.. czego sie spodziewasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
Przewaznie wiekszosc notuje takie same jak po pojedynczych formach kreatyny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 104 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2388
Nie brałem wcześniej kreatyny.Chciałbym rezultatów w postaci 2-3 kg czystej masy i troche wzrostu siły :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4553 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263275
Jak nie brałeś to weź pojedynczą formę, w tym przypadku TCM
mieszanki potestujesz sobie kiedyś jak będziesz z ciekawości sprawdzał co i jak działa na sobie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Arnin
Nie brałem wcześniej kreatyny.Chciałbym rezultatów w postaci 2-3 kg czystej masy i troche wzrostu siły :D


na jednym cyklu kreatynowym tego nie osiągniesz
2-3 kg masy mięśniowej to możesz zrobić w rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
poczytaj monohydrat kreatyny ( np. Olimp MegaCaps 1250 ), jablczan kreatyny (np. trec CM3) ... dobierz odpowiednia dla siebie na pierwszy raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 104 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2388
Nie chciałbym sie napompować wodą,i słyszałęm ze jabłczan tak nie podlewa jak mono ale czy to prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Poniekąd czytając opinie tak jest, ale nie koniecznie tak musi być.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
Jak dobrze pamiętam to badania naukowe nie wykazały różnicy między mono a innymi formami kreatyny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze dobrałem suplementy na redukcje?

Następny temat

kreatyna 3-5 , 5- 7g?

WHEY premium