...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
Mateusz super sie poprawił-chyba + 100 kg juz ma lidera
masti
"Mylony przez niektórych z prof Attilą"
http://www.sfd.pl/Masti_kulturystyczne_życie:plany,opinie,komentarze_-t1122200.html
...
Napisał(a)
"OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA
W KULTURYSTYCE I FITNESS
CZĘSTOCHOWA
11 – 12 kwietnia 2015 r.
"
Bikini Fitness Kobiet
NIMIRO Justyna Paco Lublin
Sensuła, Paulina Olimp Zabrze
Rudnicka Magdalena Olimp Zabrze
Trocińska Aleksandra Olimp Zabrze
Agnieszka Zenbron Chudzicka UKS Power Kuznik Chorzów
CHŁOPECKA Katarzyna B&W Ostrowiec Św.
Macioł Anna Michael Warszawa
JARZEMSKA ANNA Aplauz Warszawa
Więcław Agnieszka Paco Lublin
Marta Friedman Paco Lublin
Olejnik Jadwiga Wiking Starachowice
MOCIOR Paula inny
BIEDKA Monika Olimp Zabrze
Kocięda Karolina Aplauz Warszawa
PAWEŁCZYK MAGDALENA Euro-Gym Jaworzno
Winiarska Patrycja B&W Ostrowiec Św.
Kołodziejczyk Aleksandra inny
Koral Magdalena Olimp Zabrze
ZARYCKA NATALIA Violetta Bydgoszcz
LESIAK Patrycja Paco Lublin
Sroka Agnieszka Violetta Bydgoszcz
Piskor, Agata Michael Warszawa
Nymyrovska Svitana Olimp Zabrze
Buczak Marlena Paco Lublin
Fitness Sylwetkowe Kobiet
Świerk Ilona Euro-Gym Jaworzno
TKACZYK, MARTA Euro-Gym Jaworzno
Solarz Agnieszka TKKF Azory Kraków
Heldt Hanna Paco Lublin
Kufieta Ewelina Paco Lublin
Ziemak-Majewska, Agata Aplauz Warszawa
TACZAŁA SYLWIA Olimp Zabrze
Kowalska Sandra Paco Lublin
LIS KATARZYNA Olimp Zabrze
DUNAJSKA Emilia B&W Ostrowiec Św.
Maślak Marta Olimp Zabrze
DOMASZEWICZ, Aleksandra Paco Lublin
Ogórek Sylwia Olimp Zabrze
Podsiadła Agnieszka B&W Ostrowiec Św.
Bernady Anna Paco Lublin
Kulturystyka Juniorów
SZCZOTKA, Mateusz Olimp Zabrze
Wróblewski, Michał Olimp Zabrze
Tomczyk Grzegorz Violetta Bydgoszcz
MARZEC, Tomasz Olimp Zabrze
CIENKUS, Jakub inny
Górny Daniel inny
Maciek Tabor Olimp Zabrze
Dolibóg Wojciech Olimp Zabrze
Kluszczyński Kamil B&W Ostrowiec Św.
Kulturystyka Klasyczna Juniorów
SZCZOTKA, Mateusz Olimp Zabrze
Gottel, Kacper Euro-Gym Jaworzno
BOJANOWSKI Marcin B&W Ostrowiec Św.
TROCZYŃSKI Damian Body Line Łódź
Górynowicz Przemysław B&W Ostrowiec Św.
Kulturystyka Klasyczna mężczyzn
MOTYKA ROBERT Olimp Zabrze
BRUDZISZ Marcin Olimp Zabrze
Cieślik Mateusz Body Line Łódź
Żądło Michał Olimp Zabrze
Leoniewski Bartosz Olimp Zabrze
Krzysztof Rodkiewicz Violetta Bydgoszcz
KRZYSZTOFIK Michał Olimp Zabrze
BŁASZCZYK, Bartosz Aplauz Warszawa
Przybyła Łukasz Olimp Zabrze
Kowalski Paweł Paco Lublin
Romanek Kamil Olimp Zabrze
Pawluś Michał B&W Ostrowiec Św.
Paweł Kowalski Krzysztof Paco Lublin
Leoniewski Bartosz Olimp Zabrze
Kokot Stanisław Olimp Zabrze
Marcin Trzciński Euro-Gym Jaworzno
Wykowski Kamil Sandow Legionowo
Luboń Bartosz inny
Karelus Szymon Euro-Gym Jaworzno
Brudzisz Marcin Olimp Zabrze
Kulturystyka Mężczyzn +100
Burdzy Mateusz Violetta Bydgoszcz
SZALAK Kamil B&W Ostrowiec Św.
Kulturystyka Mężczyzn 100
Łada Piotr TKKF Azory Kraków
Dojka Łukasz inny
HAŁAS DOMINIK Paco Lublin
Damian Pawlina B&W Ostrowiec Św.
Kulturystyka Mężczyzn 90
Artur Cichecki Body Line Łódź
Trubytsyn Sergii Olimp Zabrze
Michalak Adrian Paco Lublin
FERSTAJ, marek Violetta Bydgoszcz
Bałaziński Mariusz Olimp Zabrze
TOMCZUK Mariusz Aplauz Warszawa
Rurański Rafał inny
Ferenc, Krzysztof Aplauz Warszawa
Łbik Sebastian B&W Ostrowiec Św.
Przybyła Mariusz Paco Lublin
Miszkiewicz Rafał Paco Lublin
Kosior, Mariusz Olimp Zabrze
Michalak Adrian Paco Lublin
KOZIARSKI, Michał Sandow Legionowo
Kulturystyka Mężczyzn 80
WILK daniel Olimp Zabrze
Bugajski Kamil KS TĘCZA-SPOŁEM Kielce
Witak Hubert Aplauz Warszawa
Domin Rafał Olimp Zabrze
MARZEC, Tomasz Olimp Zabrze
Jószkiewicz Andrzej inny
Bugajski Kamil KS TĘCZA-SPOŁEM Kielce
CIENKUS, Tomasz inny
Dolibóg Wojciech Olimp Zabrze
KOWAL MARCIN B&W Ostrowiec Św.
Kulturystyka Mężczyzn 70
Wojciech Kroczek Olimp Zabrze
Olejko, Jan Olimp Zabrze
OSTALAK Gracjan Body Line Łódź
TROCZYŃSKI Damian Body Line Łódź
Lichota Tomasz inny
SELIGA Łukasz Olimp Zabrze
Bialik Kamil inny
Kulturystyka Weteranów
Andrzej Ziółkowski Violetta Bydgoszcz
Bałaziński Mariusz Olimp Zabrze
Jószkiewicz Andrzej inny
Męska sylwetka
Heinig Paweł Violetta Bydgoszcz
Oczadły Bartosz Tytan Żory
Trzeciak Szymon Olimp Zabrze
Roch Michał Olimp Zabrze
Pieczarka Adrian Olimp Zabrze
Burek Michał Paco Lublin
Odrzywół Maciej B&W Ostrowiec Św.
Gryniów Szymon inny
DUC, Kacper Paco Lublin
Bartłomiej Szymalski Aplauz Warszawa
Kwit, Jarosław inny
Kleinert, Marcin B&W Ostrowiec Św.
Gumkowski Jarosław Aplauz Warszawa
Zipser Marcin Olimp Zabrze
JASKÓLSKI Bartłomiej Michael Warszawa
Chyłek Jarosław inny
Nowakowski, Piotr Aplauz Warszawa
Majchrzak Kornel inny
Michał Lis Olimp Zabrze
Kapica Jaroslaw inny
Krysztofiak Szymon inny
Niedzialkowski Marek TKKF Azory Kraków
Korzeniowski Tomasz Olimp Zabrze
OBARA, jakub Olimp Zabrze
Bodzioch Artur inny
Krysztofiak Szymon Olimp Zabrze
MIZERA GRZEGORZ B&W Ostrowiec Św.
Kot Marcin Olimp Zabrze
Job Bartosz Olimp Zabrze
Zmieniony przez - AGRESYWNA MASA w dniu 2015-04-10 14:05:50
W KULTURYSTYCE I FITNESS
CZĘSTOCHOWA
11 – 12 kwietnia 2015 r.
"
Bikini Fitness Kobiet
NIMIRO Justyna Paco Lublin
Sensuła, Paulina Olimp Zabrze
Rudnicka Magdalena Olimp Zabrze
Trocińska Aleksandra Olimp Zabrze
Agnieszka Zenbron Chudzicka UKS Power Kuznik Chorzów
CHŁOPECKA Katarzyna B&W Ostrowiec Św.
Macioł Anna Michael Warszawa
JARZEMSKA ANNA Aplauz Warszawa
Więcław Agnieszka Paco Lublin
Marta Friedman Paco Lublin
Olejnik Jadwiga Wiking Starachowice
MOCIOR Paula inny
BIEDKA Monika Olimp Zabrze
Kocięda Karolina Aplauz Warszawa
PAWEŁCZYK MAGDALENA Euro-Gym Jaworzno
Winiarska Patrycja B&W Ostrowiec Św.
Kołodziejczyk Aleksandra inny
Koral Magdalena Olimp Zabrze
ZARYCKA NATALIA Violetta Bydgoszcz
LESIAK Patrycja Paco Lublin
Sroka Agnieszka Violetta Bydgoszcz
Piskor, Agata Michael Warszawa
Nymyrovska Svitana Olimp Zabrze
Buczak Marlena Paco Lublin
Fitness Sylwetkowe Kobiet
Świerk Ilona Euro-Gym Jaworzno
TKACZYK, MARTA Euro-Gym Jaworzno
Solarz Agnieszka TKKF Azory Kraków
Heldt Hanna Paco Lublin
Kufieta Ewelina Paco Lublin
Ziemak-Majewska, Agata Aplauz Warszawa
TACZAŁA SYLWIA Olimp Zabrze
Kowalska Sandra Paco Lublin
LIS KATARZYNA Olimp Zabrze
DUNAJSKA Emilia B&W Ostrowiec Św.
Maślak Marta Olimp Zabrze
DOMASZEWICZ, Aleksandra Paco Lublin
Ogórek Sylwia Olimp Zabrze
Podsiadła Agnieszka B&W Ostrowiec Św.
Bernady Anna Paco Lublin
Kulturystyka Juniorów
SZCZOTKA, Mateusz Olimp Zabrze
Wróblewski, Michał Olimp Zabrze
Tomczyk Grzegorz Violetta Bydgoszcz
MARZEC, Tomasz Olimp Zabrze
CIENKUS, Jakub inny
Górny Daniel inny
Maciek Tabor Olimp Zabrze
Dolibóg Wojciech Olimp Zabrze
Kluszczyński Kamil B&W Ostrowiec Św.
Kulturystyka Klasyczna Juniorów
SZCZOTKA, Mateusz Olimp Zabrze
Gottel, Kacper Euro-Gym Jaworzno
BOJANOWSKI Marcin B&W Ostrowiec Św.
TROCZYŃSKI Damian Body Line Łódź
Górynowicz Przemysław B&W Ostrowiec Św.
Kulturystyka Klasyczna mężczyzn
MOTYKA ROBERT Olimp Zabrze
BRUDZISZ Marcin Olimp Zabrze
Cieślik Mateusz Body Line Łódź
Żądło Michał Olimp Zabrze
Leoniewski Bartosz Olimp Zabrze
Krzysztof Rodkiewicz Violetta Bydgoszcz
KRZYSZTOFIK Michał Olimp Zabrze
BŁASZCZYK, Bartosz Aplauz Warszawa
Przybyła Łukasz Olimp Zabrze
Kowalski Paweł Paco Lublin
Romanek Kamil Olimp Zabrze
Pawluś Michał B&W Ostrowiec Św.
Paweł Kowalski Krzysztof Paco Lublin
Leoniewski Bartosz Olimp Zabrze
Kokot Stanisław Olimp Zabrze
Marcin Trzciński Euro-Gym Jaworzno
Wykowski Kamil Sandow Legionowo
Luboń Bartosz inny
Karelus Szymon Euro-Gym Jaworzno
Brudzisz Marcin Olimp Zabrze
Kulturystyka Mężczyzn +100
Burdzy Mateusz Violetta Bydgoszcz
SZALAK Kamil B&W Ostrowiec Św.
Kulturystyka Mężczyzn 100
Łada Piotr TKKF Azory Kraków
Dojka Łukasz inny
HAŁAS DOMINIK Paco Lublin
Damian Pawlina B&W Ostrowiec Św.
Kulturystyka Mężczyzn 90
Artur Cichecki Body Line Łódź
Trubytsyn Sergii Olimp Zabrze
Michalak Adrian Paco Lublin
FERSTAJ, marek Violetta Bydgoszcz
Bałaziński Mariusz Olimp Zabrze
TOMCZUK Mariusz Aplauz Warszawa
Rurański Rafał inny
Ferenc, Krzysztof Aplauz Warszawa
Łbik Sebastian B&W Ostrowiec Św.
Przybyła Mariusz Paco Lublin
Miszkiewicz Rafał Paco Lublin
Kosior, Mariusz Olimp Zabrze
Michalak Adrian Paco Lublin
KOZIARSKI, Michał Sandow Legionowo
Kulturystyka Mężczyzn 80
WILK daniel Olimp Zabrze
Bugajski Kamil KS TĘCZA-SPOŁEM Kielce
Witak Hubert Aplauz Warszawa
Domin Rafał Olimp Zabrze
MARZEC, Tomasz Olimp Zabrze
Jószkiewicz Andrzej inny
Bugajski Kamil KS TĘCZA-SPOŁEM Kielce
CIENKUS, Tomasz inny
Dolibóg Wojciech Olimp Zabrze
KOWAL MARCIN B&W Ostrowiec Św.
Kulturystyka Mężczyzn 70
Wojciech Kroczek Olimp Zabrze
Olejko, Jan Olimp Zabrze
OSTALAK Gracjan Body Line Łódź
TROCZYŃSKI Damian Body Line Łódź
Lichota Tomasz inny
SELIGA Łukasz Olimp Zabrze
Bialik Kamil inny
Kulturystyka Weteranów
Andrzej Ziółkowski Violetta Bydgoszcz
Bałaziński Mariusz Olimp Zabrze
Jószkiewicz Andrzej inny
Męska sylwetka
Heinig Paweł Violetta Bydgoszcz
Oczadły Bartosz Tytan Żory
Trzeciak Szymon Olimp Zabrze
Roch Michał Olimp Zabrze
Pieczarka Adrian Olimp Zabrze
Burek Michał Paco Lublin
Odrzywół Maciej B&W Ostrowiec Św.
Gryniów Szymon inny
DUC, Kacper Paco Lublin
Bartłomiej Szymalski Aplauz Warszawa
Kwit, Jarosław inny
Kleinert, Marcin B&W Ostrowiec Św.
Gumkowski Jarosław Aplauz Warszawa
Zipser Marcin Olimp Zabrze
JASKÓLSKI Bartłomiej Michael Warszawa
Chyłek Jarosław inny
Nowakowski, Piotr Aplauz Warszawa
Majchrzak Kornel inny
Michał Lis Olimp Zabrze
Kapica Jaroslaw inny
Krysztofiak Szymon inny
Niedzialkowski Marek TKKF Azory Kraków
Korzeniowski Tomasz Olimp Zabrze
OBARA, jakub Olimp Zabrze
Bodzioch Artur inny
Krysztofiak Szymon Olimp Zabrze
MIZERA GRZEGORZ B&W Ostrowiec Św.
Kot Marcin Olimp Zabrze
Job Bartosz Olimp Zabrze
Zmieniony przez - AGRESYWNA MASA w dniu 2015-04-10 14:05:50
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
Uzi z naszego forum też bedzie w Częstochowie.
W kategorii do 100 kg zaprezentuje swoja ultra rzeźbe.
W tej kategorii będzie także Łukasz Dojka kulturysta z niesamowitymi ramionami
W kategorii do 100 kg zaprezentuje swoja ultra rzeźbe.
W tej kategorii będzie także Łukasz Dojka kulturysta z niesamowitymi ramionami
masti
"Mylony przez niektórych z prof Attilą"
http://www.sfd.pl/Masti_kulturystyczne_życie:plany,opinie,komentarze_-t1122200.html
Polecane artykuły