Witam wszystkich. Chciałbym uzyskać fachowej porady na temat mojej diety. Moze najpierw opowiem coś. waga 63kg wzrost 181cm. 3 lata temu ćwiczyłem, przerwa, i teraz od 3 miesiecy znowu postanowilem wrócić. Diety sie trzymam która wam pokaze za chwile. Mam problem z tyciem i przybieraniem masy. Może dieta nie tak ? coś pozmieniać ? Praca hmmm.. praca na magazynie, ciagle na nogach w szybkim tempie, nie jest ciężka wysilkowo, lecz męczaca dla nóg.
Trening- pt, wt , czw , pt .
sroda sobota niedziela wolna od treningu.
Nie trenuje nic co by moglo spalac kalorie.
aktualnie prawie brak alkoholu , rzucilem fajki 4 miesiace temu. (pozostalem przy e-papieros)
za dwa tygodnie planuje zaczac cykl poltora miesieczny. M.in- Białko carbo kreatyna bcaa jakis activ-lab i multi mega mix. (jakies 600 zł planuje wydac)
o to moja dieta :

Trening- pt, wt , czw , pt .
sroda sobota niedziela wolna od treningu.
Nie trenuje nic co by moglo spalac kalorie.
aktualnie prawie brak alkoholu , rzucilem fajki 4 miesiace temu. (pozostalem przy e-papieros)
za dwa tygodnie planuje zaczac cykl poltora miesieczny. M.in- Białko carbo kreatyna bcaa jakis activ-lab i multi mega mix. (jakies 600 zł planuje wydac)
o to moja dieta :

Krzysztof Piekarz