SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Porady i pomoc w diecie. Efekty.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Witam wszystkich. Chciałbym uzyskać fachowej porady na temat mojej diety. Moze najpierw opowiem coś. waga 63kg wzrost 181cm. 3 lata temu ćwiczyłem, przerwa, i teraz od 3 miesiecy znowu postanowilem wrócić. Diety sie trzymam która wam pokaze za chwile. Mam problem z tyciem i przybieraniem masy. Może dieta nie tak ? coś pozmieniać ? Praca hmmm.. praca na magazynie, ciagle na nogach w szybkim tempie, nie jest ciężka wysilkowo, lecz męczaca dla nóg.

Trening- pt, wt , czw , pt .
sroda sobota niedziela wolna od treningu.

Nie trenuje nic co by moglo spalac kalorie.
aktualnie prawie brak alkoholu , rzucilem fajki 4 miesiace temu. (pozostalem przy e-papieros)

za dwa tygodnie planuje zaczac cykl poltora miesieczny. M.in- Białko carbo kreatyna bcaa jakis activ-lab i multi mega mix. (jakies 600 zł planuje wydac)

o to moja dieta :




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
a czy forumowicze moga sie na ten temat wypowiedziec ?
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
Ten jadłospis to za karę rozumiem?

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
dlaczego za kare?
...
Napisał(a)
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 57 Napisanych postów 1358 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57634
Bo wpieprzasz tylko kure, ryż i banany. A i biały ser jeszcze. Do ostatniej porcji dodaj sobie jeszcze kieliszek oliwy :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
poprostu jem ryz bialy zamiast brazowego bo nie lubie brązowego. Oliwe stosowalem jakis czas ale nie zbytnio mi podchodzi a nie bede "obrzydzal" sobie jedzenia a co do fileta to chyba dobrze ze tyle jem nie ? :P no ale cos musi byc nie tak z dieta skoro przytyc nie idzie.;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31206
jesz warzywa ? ile? jesz codziennie to samo? dieta uboga w wapń omege3 itd. Jak nie rosniesz dodaj kalorii i zmniejsz białko po co ci 200g przy tej wadze. Jak lubisz biały ryż to jedz. Tego kuraka nie smaz w glebokim oleju. Te 600zl wydaj na diete bo tp
o co powyżej jest ci zbędne chyba ze kreatyna tylko.

Zmieniony przez - marbex w dniu 2015-02-08 08:57:29

Zmieniony przez - marbex w dniu 2015-02-08 08:59:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
hmm warzywa nie zbyt podchodza , robilem te warzywka na patelnie ale kurcze takie suche to wychodzilo i bez smaku. Piszesz dodac kalorii ale co dodac do tej diety? co ma duzo kalori i tak wgl jaka powinna byc dzienne moje zapotrzebownie kcal na moja wage i moja aktywnosc fizyczna ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
.



Zmieniony przez - Kamil92ck w dniu 2015-02-08 10:25:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
a i dlaczego sadzisz ze te 600 zloty procz kreatyny to na darmo , nie jest dobrze dopasc sie jeszcze weglami np w pracy gdy spalam najwiecej ? mam małą dentecje do tycia , dlatego tez smaze na oleju te filety by bylo tłuszczu ( moze byc nawet do tego , przyrost tkanki tlusczowej) dobry cykl taki do dobrej diety nie dobry pomysl ? sorka za takie wypowiedzi ale nie moge usunac postow tylko edytowac.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda podskórna

Następny temat

korekta diety na mase

Shoty
Polecane artykuły