SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DO SPECJALISTÓW I INNYCH LUDZISK

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
MAM pytanko w sprawie wyciskania sztangi skosem w dół,czy jest sens to ćwiczyc i jakie rezultaty to przynosi w sylwetce?
CZY cwiczac klatke wyciskanie na plasko i wyciskanie skos gora jest sens dokladac wyciskanie skos dół przy masowaniu sie.
MILE widziane fotki klatki po treningach skosem w doł

ten kto mieczem wojuje ten od miecza ginie!!!

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Ogranicz sie do dwoch rodzajow wyciskania i dwoch cwiczen uzupelniajacych. Przy zbyt duzej ilosci cwiczen w ktorych wyciskaszciezar coraz mniej efektywnie pracujesz klatka bo meczysz tricepsy > uzywasz mniejszego ciezaru > masz mniejsze efekty.

Czyli np tak :

Wyciskanie sztanga na skosie 12,10,8
Wyciskanie sztangielek na plaskiej 12,10,8
Rozpietki na skosie 3x 10
Przenoszenie sztangielki 3x12


Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
wszyskow http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.htm 
a i jak cwiczysz plasko i gora do nie ma raczej sensu w dół dawac

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
no i o to mi chodziło o konkretna odpowiedzi dotycząca tego cwiczątko że nie ma sensu go wykonywać bo nic nie daje :)

ten kto mieczem wojuje ten od miecza ginie!!!

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
nie no bardzje dziala na dolne partie klatki ale na mase czy sile to nawet o tym nie mysle na rzeźbe jakbym robil to bym sie zzastanowił

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16736
nie no tak to nie mow, w kazdym cwiczeniu jest sens i jakis cel!!! Celem tego cwiczenia jest rozwiniecie dolnej czesci, zarys klaty!! Jesli dla ciebie to nie ma sensu do powodzenia.

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
to chyba nie do mnie bo ja tego nie napisalem

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Jeżeli chodzi o siłe to jedno z podstawowych ćwiczeń , natomiast przy rzeźbie bym raczej o nim nie myślal.




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
hmmm no dobra siła wyższa moj bład...

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
skos w dół lepiej wykonywać szyangą czy sztangielkami?


ten kto mieczem wojuje ten od miecza ginie!!!

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Tak samo jak odpowiedz na pytanie czy skos w górę lepiej wykonywać sztanga czy sztangielkami , czy płasko lepiej wyciskać sztangą czy szangielkmai...te same zależności




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
więc czym lepiej podklreślić dolne partie klatki sztangą czy sztangielkami?

ten kto mieczem wojuje ten od miecza ginie!!!

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch

Następny temat

Progresja - powtorzenia/wysilek

electro
Polecane artykuły