wiesz po przerwie i odpoczynku mocniejszy trening = mocne zakwasy na drugi dzień. Ale daj organizmowi 2-3 tygodnie a już nie będzie takiej tragedii rano ;D a szczególnie 2 dni po treningu danej partii ;>
...
Muczakos94wiesz po przerwie i odpoczynku mocniejszy trening = mocne zakwasy na drugi dzień. Ale daj organizmowi 2-3 tygodnie a już nie będzie takiej tragedii rano ;D a szczególnie 2 dni po treningu danej partii ;>
Dzisiaj ledwo co dreptam bo łydki pękają %)
DNT :) Jutro trening
...
U mnie również dziś nietreningowy ale jutro... znów powalczę o kolejne zakwasy :D
MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY: http://www.sfd.pl/Doris.K__Fit_forma_mi_się_marzy.-t1045313.html
...
Doris.KU mnie również dziś nietreningowy ale jutro... znów powalczę o kolejne zakwasy :D
Ja się boje zrobić nogi po takiej przerwie %) %)
...
Dasz radę, do odważnych świat należy !
MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY: http://www.sfd.pl/Doris.K__Fit_forma_mi_się_marzy.-t1045313.html
...
TRENING :
CZWÓRKI :
-prostowanie nóg siedząc 4 serie
-przysiad na smithcie 5 serii
BARKI :
-unoszenie hantli bokiem 5 seri + drop
TRICEPS :
-pompki na maszynie 4 serie
-wyciąg jednorącz 3 serie
OPIS :
Objętość niska, ale dzięki temu dzisiaj jestem w stanie żyć, powoli mam już plan , jakim rozkładem pojechać do końca stycznia. Zazwyczaj trenuje intuicyjnie, ale mam ochotę na jakąś rozpiske, zobacze jak to się sprawdzi %) %) Przede wszystkim podział partii , jak wszystko dokładnie ułoże to podrzucę, może ktos sprawdzi :)
CZWÓRKI :
-prostowanie nóg siedząc 4 serie
-przysiad na smithcie 5 serii
BARKI :
-unoszenie hantli bokiem 5 seri + drop
TRICEPS :
-pompki na maszynie 4 serie
-wyciąg jednorącz 3 serie
OPIS :
Objętość niska, ale dzięki temu dzisiaj jestem w stanie żyć, powoli mam już plan , jakim rozkładem pojechać do końca stycznia. Zazwyczaj trenuje intuicyjnie, ale mam ochotę na jakąś rozpiske, zobacze jak to się sprawdzi %) %) Przede wszystkim podział partii , jak wszystko dokładnie ułoże to podrzucę, może ktos sprawdzi :)
...
PON : KLATKA + BICEPS
WTOREK : PLECY
CZWARTEK : NOGI + TRICEPS
PIĄTEK : KLATKA + BARKI
KLATKA :
Rozpiętki skos + >naprzemian< Rozpiętki na ławce płaskiej 4-5 serie
butterfly 3-4 serie
BICEPS :
Unoszenie ze sztangą >naprzemian< modlitewnik 4 serie
PLECY :
MC technicznie >naprzemian< wiosło hantlą 4-5 seri
Drążek szeroko + przyciąganie wąsko do kaltki 3-4 serie
Szrugsy
NOGI :
Prostowanie nóg na maszynie + wykroki chodzone 4-5 seri
Suwnica + wspięcia na łydki 4 serie
Uginanie leżąc 4 serie
KLATKA :
Rozpiętki skos + >naprzemian< Rozpiętki na ławce płaskiej 4-5 serie
butterfly 3-4 serie
BARKI :
Unoszenie bokiem >naprzemian< Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4-5 seri
Tył barków maszyna + unoszenie do brody + unoszenie przodem 3-4 serie
Tak to mniej więcej będzie się prezentować przez najbliższe tygodnie, oczywiście ćwiczenia mogą lekko ulec zmianie, ale samo założenie i podział partii raczej zostanie taki jak tutaj. Klatka 2x w tygodniu ze względu na to, że odstaje niemiłosiernie, dorzuciłem wyciskanie sprzed głowy jako, że przód barków też jest lekko zamglony w porównianiu do boku. Zobaczymy jak to będzie wyglądać i ile czasowo będzie to zajmować, jak uda mi się zrobić trening szybko to dorzuce jeszcze ćwiczeń. Może wygląda, że mało, jednak jest trochę tych serii jak się policzy %) W przyszłym tygodniu postaram się o jakieś zdjęcia obecnej formy, w tym tygodniu raczej odpada %) W dodatku, moze uda mi się ponagrywać jakieś filmy z treningów, byłoby o wiele lepiej i dziennik wiele by zyskał, jeżeli nie postaram się chociaż wstawiać więcej zdjęć :)
Jeszcze nutka motywacji
WTOREK : PLECY
CZWARTEK : NOGI + TRICEPS
PIĄTEK : KLATKA + BARKI
KLATKA :
Rozpiętki skos + >naprzemian< Rozpiętki na ławce płaskiej 4-5 serie
butterfly 3-4 serie
BICEPS :
Unoszenie ze sztangą >naprzemian< modlitewnik 4 serie
PLECY :
MC technicznie >naprzemian< wiosło hantlą 4-5 seri
Drążek szeroko + przyciąganie wąsko do kaltki 3-4 serie
Szrugsy
NOGI :
Prostowanie nóg na maszynie + wykroki chodzone 4-5 seri
Suwnica + wspięcia na łydki 4 serie
Uginanie leżąc 4 serie
KLATKA :
Rozpiętki skos + >naprzemian< Rozpiętki na ławce płaskiej 4-5 serie
butterfly 3-4 serie
BARKI :
Unoszenie bokiem >naprzemian< Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4-5 seri
Tył barków maszyna + unoszenie do brody + unoszenie przodem 3-4 serie
Tak to mniej więcej będzie się prezentować przez najbliższe tygodnie, oczywiście ćwiczenia mogą lekko ulec zmianie, ale samo założenie i podział partii raczej zostanie taki jak tutaj. Klatka 2x w tygodniu ze względu na to, że odstaje niemiłosiernie, dorzuciłem wyciskanie sprzed głowy jako, że przód barków też jest lekko zamglony w porównianiu do boku. Zobaczymy jak to będzie wyglądać i ile czasowo będzie to zajmować, jak uda mi się zrobić trening szybko to dorzuce jeszcze ćwiczeń. Może wygląda, że mało, jednak jest trochę tych serii jak się policzy %) W przyszłym tygodniu postaram się o jakieś zdjęcia obecnej formy, w tym tygodniu raczej odpada %) W dodatku, moze uda mi się ponagrywać jakieś filmy z treningów, byłoby o wiele lepiej i dziennik wiele by zyskał, jeżeli nie postaram się chociaż wstawiać więcej zdjęć :)
Jeszcze nutka motywacji
...
Trening bardzo dziwny
sam go pisałeś? czy jak?
sam go pisałeś? czy jak?...
Tak, sugerując się rozspisami Nowoto, więcej będę opisywał po treningu, jak to mniej więcej wyglądało :)
Zmieniony przez - srubex23 w dniu 2014-12-07 14:29:24
Zmieniony przez - srubex23 w dniu 2014-12-07 14:29:24
...
no rozpisz dokładniej bo ciekawy jestem :)
MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY: http://www.sfd.pl/Piotr_Cieśla_UNS_TEAM_,,Od_ćwiczących_dla_ćwiczących_-t1045397.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Może kiedyś... DT michalwezyk.
Następny temat