SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Srubex - NO PAIN NO GAIN

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
No i jestem, dzień spóźnienia niestety %)

Wszystko powoli wraca do normy, niestety w Niemczech za dużo alkoholu i innych spraw, jednak wydaję mi się, że dużo nie spadło %)

Tak więc od poniedziałku na siłownie, od razu wbijam na pełne obroty, więc jutro będzie także wpiska z treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
no to dobrze spadki szybko sie nadrabia ;)
A odpoczynek pewnie dobrze Ci zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
z tymi pełnymi obrotami to uważaj byś potem nie płakal :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak dobrze, że alkohol na mnie nie działa (tzn nie mam na niego najmniejszej ochoty) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
TRENING :

Orbitek 10minut

KLATKA
-rozpiętki skos + 4 serie
-rozpiętki ławka płaska 4 serie
-butterfly 3 serie

BICEPS
-uginanie ze sztangą stojąc wolno 3 serie
-uginanie na modlitewniku 4 serie


OPIS :

Dowaliłem %) Klatka typowo po mojemu, czyli tak jak lubię, mocno pękała, pompa niezmieska, mimo , że ostatnio mniej WW szło :)
Biceps jak biceps, nieraz nawet przy podnoszeniu ręki się pompuję, wiec z pompą nie ma problemu. Do końca masy skupie się na naładowaniu jak największej ilości mięcha (oczywiście fatu pewnie też wleci %) ), później redu i na spokojnie będę mógł przeanalizować na czym się skupić, bo masa to niestety nie wszystko :)


Muczakos94
no to dobrze spadki szybko sie nadrabia ;)
A odpoczynek pewnie dobrze Ci zrobił


No mam nadzieję, że lekki krok w tył to dobre wyjście i w przód będzie jeszcze większy krok :) Dzięki

Doris.K
Jak dobrze, że alkohol na mnie nie działa (tzn nie mam na niego najmniejszej ochoty) ;)


No na mnie już też %) %)

Cielu7
z tymi pełnymi obrotami to uważaj byś potem nie płakal :P


Zobaczymy jutro %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Widzę, że dziś trenowaliśmy TO samo :D Ah te poniedziałki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Doris.K
Widzę, że dziś trenowaliśmy TO samo :D Ah te poniedziałki.


Trochę tak sezonowo, ale trudno %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
to sie nazywa zestaw dyskotekowy :D


Chyba wszyscy u mnie na siłowni wczoraj zrobili ten zestaw dyskotekowy na 200% swoich możliwości - bo dziś pustki jak nigdy :D Pewnie niezłe zakwasy chłopaki mają. A u Ciebie jak tam dziś sytuacja?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
TRENING :

PLECY :

-wiosło hantlą 4 serie
-przyciąganie linki (na najszerszy grzbietu) 5 serii
-przyciąganie maszyny do brzucha 4 serie
-skłony na ławce 3 serie


OPIS :

Takie zakwasy, szczególnie na łydkach, że masakra. Musiałem się solidnie rozgrzać przed treningiem , ale i tak zakwasy przeszkadzały trochę. Więc dzisiaj plecy raczej lżej, w dodatku mało czasu, jednak starałem się jak najlepiej go wykorzystać :) Na przyciąganiu linki najszerszy pękał w dodatku dorzuciłem drop to aż płakać mi się chciało z bólu %)



Doris.K
Cielu7
to sie nazywa zestaw dyskotekowy :D


Chyba wszyscy u mnie na siłowni wczoraj zrobili ten zestaw dyskotekowy na 200% swoich możliwości - bo dziś pustki jak nigdy :D Pewnie niezłe zakwasy chłopaki mają. A u Ciebie jak tam dziś sytuacja?:)


Siłownia na maxa zapełniona %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

Następny temat

Szmexy - Naturalne Realia

WHEY premium