SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Srubex - NO PAIN NO GAIN

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Doris.K
Do takiego omleta najlepiej pasują owoce w środku (niebo w gębie) + polewa z białka i kakao ale dżemem też bym nie pogardziła;)


Dżem smakowity Białka obecnie nie mam więc odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Dzisiaj lajtowy dzień, off od treningu, zalicze cardio (meczyk w piłke nożną), micha także raczej swobodna :) Jutro już trening!

I Jakaś nutka





Zmieniony przez - srubex23 w dniu 2014-10-19 11:08:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Aaa no chyba, że tak - w takim razie dżem/dżemik/ dżemosław niech wpada ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
KLATKA + BICEPS

1.Rozpiętki ławka płaska 4 serie
2.Rozpiętki ławka skos + 4 serie
3.Brama dolna 3 serie
4.Brama górna 3 serie

5.Uginanie w bramie 3 serie
6.Modlitewnik 2 serie


MICHA :

-jajecznica + chleb
-mięso + ryż + sos
-TRENING
-pierniki
-mięso + ryż + sos + oliwa
-chleb + jajka


OPIS

Trening mega, dawno nie czułem tak klatki jak dzisiaj :) Powoli wszystko idzie do przodu w dobrym kierunku , więc git!

Zacząłem od rozpiętek, 2 serie wstępne i 4 właściwe na płaskiej , potem skos + . Siła poszła jednak skupiłem się bardziej na pełnym rozciągnięciu i pieczenie w klatce niemiłosierne :) Potem dorzuciłem bramy, miało być butterfly ale było zajęte, więc zrobiłem brame od dołu. Na biceps mało, ponieważ mało czasu na autobus (przekinache z tymi dojazdami) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zgadzam się, dojazdy to największy minus wg mnie. Zwłaszcza teraz w okresie jesienno- zimowym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
No niestety , jeszcze mam 30km do miasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
WCZORAJ

PLECY + TRICEPS

1.Wiosło hantlą 5 serii
2.Podciąganie na drążku 4 serie
3.Wyciąg do brzucha 4 serie
4.Wznosy na ławce 4 serie

5.Wyciąg jednorącz 4 serie
6.Francuz hantlą 4 serie


MICHA :

-jajecznica + chleb
-mięso + ryż + sos
-TRENING
-mięso + ryż + sos + oliwa
-chleb + jajka


DZISIAJ

WCZORAJ



DNT


MICHA :

-jajecznica + chleb
-mięso + ryż + sos
-mięso + ryż + sos + oliwa
-chleb + jajka


OPIS

A więc wczoraj brak dostępu do kompa , wiec wpiski nie było, wstawiam dzisiaj :) Wczoraj poszły plecy, dawno się tak nie spociłem na treningu Wydaję mi się, ze wszystko powoli zmierza do przodu, jednak coś ostatnio waga stoi w miejscu, dorzuce chyba trochę węgli :) Dzisiaj DNT!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Co do pocenia się na treningu - ja się wczoraj pierwszy raz w życiu chyba tak spociłam, że wyglądałam jakby mnie ktoś wodą polał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Doris.K
Co do pocenia się na treningu - ja się wczoraj pierwszy raz w życiu chyba tak spociłam, że wyglądałam jakby mnie ktoś wodą polał ;)


Hardkorowe treningi mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Albo na naszych siłowniach strasznie oszczędzają na klimatyzacji:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

Następny temat

Szmexy - Naturalne Realia

WHEY premium