SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Srubex - NO PAIN NO GAIN

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Doris.K
A gramatura posiłków gdzie się podziała?;)


Nie ma, jem tak, aby się najeść, mniej więcej codziennie tyle samo, waga stoi w miejscu to powoli dodaje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
metoda dobra juz dla wytrawnych graczy ze tak powiem...ja sam jednak wole ustalic co ile czego dziennie wcisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja rowniez- inaczej ciemno to widze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
KLATKA + BICEPS + ŁYDKI

1.Wyciskanie leżac 5x5 70kg + rozgrzewka
2.Brama górna 4 serie
3.Butterfly 3 serie

4.Modlitewnik jednorącz + oburącz 4 serie

5.Wspięcia na palce 4 serie (3 rozstawy)


MICHA :

-jajecznica + chleb
-mięso + ryż + sos
-TRENING
-Snickers
-mięso + ryż + sos + oliwa
-chleb + jajka


OPIS

Czas na trening, po dwóch dniach offu :) Nastawienie pozytywne to i trening mega pozytywny. Klatka pękała dzisiaj, mimo, że nie lubie wyciskań, postanowiłem coś machnąć i wpadło na 5x5, na stałym ciężarze. Potem już ćwiczenia typowo rozciągające, jednak nie zjeżdżałem do małych obciążeń, a powtórzenia zróżnicowane.

Na biceps jedno ćwiczenie starczy, postanowiłem, że dorzuce po prostu jeszcze ćwiczenia na łydki, gdyż mam z nimi problem ;)

Jutro trening z ranka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Cielu7
metoda dobra juz dla wytrawnych graczy ze tak powiem...ja sam jednak wole ustalic co ile czego dziennie wcisnąć
Doris.K
Ja rowniez- inaczej ciemno to widze;)


Jestem na masie, wiec zbytnio się tym nie przejmuję, mniej więcej wiem jak mają wyglądać makrosy i jeżeli potrzebuje to zwiększam , nie popadam w skrajność, jednak dzięki za rady, postaram się je wziąść do serca i jeszcze to przemyśle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie ma to jak snickers po treningu w nagrodę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Doris.K
Nie ma to jak snickers po treningu w nagrodę :D


Ulubiony batonik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
U mnie każdy jest praktycznie ULUBIONY :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
PLECY + TRICEPS

1.Podciąganie na drążku 5 seri
2.Przyciąganie wyciągu górnego 5 seri
3.Wiosłowanie na maszynie 4 serie
4.Unoszenie tułowia 4 serie

5.Wyciąg górny oburącz 4 serie
6.Wyciąg górny jednorącz 3 serie


MICHA :

-jajecznica + chleb
-TRENING
-mięso + ryż + sos
-mięso + ryż + sos + oliwa
-chleb + jajka


OPIS

Trening z rana, według mnie nawet lepiej, gdybym miał taką możliwość, to częściej bym tak trenował. Dzisiaj poszły plecy, mega intensywnie, pewnie jutro zakwasy będą. Dorzuciłem jeszcze triceps, jednak już mało energi było.

Myślę, czy od poniedziałku nie przejść na większą ilość tłuszczy, a trochę mniejszą węgli,.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A skąd taki pomysł?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

Następny temat

Szmexy - Naturalne Realia

WHEY premium