SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Srubex - NO PAIN NO GAIN

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
wiesz po przerwie i odpoczynku mocniejszy trening = mocne zakwasy na drugi dzień. Ale daj organizmowi 2-3 tygodnie a już nie będzie takiej tragedii rano ;D a szczególnie 2 dni po treningu danej partii ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Muczakos94
wiesz po przerwie i odpoczynku mocniejszy trening = mocne zakwasy na drugi dzień. Ale daj organizmowi 2-3 tygodnie a już nie będzie takiej tragedii rano ;D a szczególnie 2 dni po treningu danej partii ;>



Dzisiaj ledwo co dreptam bo łydki pękają %)

DNT :) Jutro trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
U mnie również dziś nietreningowy ale jutro... znów powalczę o kolejne zakwasy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Doris.K
U mnie również dziś nietreningowy ale jutro... znów powalczę o kolejne zakwasy :D


Ja się boje zrobić nogi po takiej przerwie %) %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dasz radę, do odważnych świat należy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
TRENING :

CZWÓRKI :
-prostowanie nóg siedząc 4 serie
-przysiad na smithcie 5 serii

BARKI :
-unoszenie hantli bokiem 5 seri + drop

TRICEPS :
-pompki na maszynie 4 serie
-wyciąg jednorącz 3 serie


OPIS :

Objętość niska, ale dzięki temu dzisiaj jestem w stanie żyć, powoli mam już plan , jakim rozkładem pojechać do końca stycznia. Zazwyczaj trenuje intuicyjnie, ale mam ochotę na jakąś rozpiske, zobacze jak to się sprawdzi %) %) Przede wszystkim podział partii , jak wszystko dokładnie ułoże to podrzucę, może ktos sprawdzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
PON : KLATKA + BICEPS
WTOREK : PLECY
CZWARTEK : NOGI + TRICEPS
PIĄTEK : KLATKA + BARKI


KLATKA :

Rozpiętki skos + >naprzemian< Rozpiętki na ławce płaskiej 4-5 serie
butterfly 3-4 serie

BICEPS :

Unoszenie ze sztangą >naprzemian< modlitewnik 4 serie


PLECY :

MC technicznie >naprzemian< wiosło hantlą 4-5 seri
Drążek szeroko + przyciąganie wąsko do kaltki 3-4 serie
Szrugsy

NOGI :

Prostowanie nóg na maszynie + wykroki chodzone 4-5 seri
Suwnica + wspięcia na łydki 4 serie
Uginanie leżąc 4 serie


KLATKA :

Rozpiętki skos + >naprzemian< Rozpiętki na ławce płaskiej 4-5 serie
butterfly 3-4 serie

BARKI :

Unoszenie bokiem >naprzemian< Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4-5 seri
Tył barków maszyna + unoszenie do brody + unoszenie przodem 3-4 serie



Tak to mniej więcej będzie się prezentować przez najbliższe tygodnie, oczywiście ćwiczenia mogą lekko ulec zmianie, ale samo założenie i podział partii raczej zostanie taki jak tutaj. Klatka 2x w tygodniu ze względu na to, że odstaje niemiłosiernie, dorzuciłem wyciskanie sprzed głowy jako, że przód barków też jest lekko zamglony w porównianiu do boku. Zobaczymy jak to będzie wyglądać i ile czasowo będzie to zajmować, jak uda mi się zrobić trening szybko to dorzuce jeszcze ćwiczeń. Może wygląda, że mało, jednak jest trochę tych serii jak się policzy %) W przyszłym tygodniu postaram się o jakieś zdjęcia obecnej formy, w tym tygodniu raczej odpada %) W dodatku, moze uda mi się ponagrywać jakieś filmy z treningów, byłoby o wiele lepiej i dziennik wiele by zyskał, jeżeli nie postaram się chociaż wstawiać więcej zdjęć :)

Jeszcze nutka motywacji



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Trening bardzo dziwny sam go pisałeś? czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Tak, sugerując się rozspisami Nowoto, więcej będę opisywał po treningu, jak to mniej więcej wyglądało :)


Zmieniony przez - srubex23 w dniu 2014-12-07 14:29:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
no rozpisz dokładniej bo ciekawy jestem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

Następny temat

Szmexy - Naturalne Realia

WHEY premium