SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Srubex - NO PAIN NO GAIN

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja się co prawda za bardzo nie znam ale i dla mnie ten Twój treningos jakoś tak inaczej wygląda;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
PONIEDZIAŁEK


KLATKA :

-Rozpiętki na ławce skośnej +
8/8/8/6/6 - 21kg
NAPRZEMIAN
-Rozpiętki na ławce płaskiej
8/8/8/6/6 - 21kg

-Brama górna 3 serie
12/12/10 - 25kg

BICEPS

-Uginanie stojąc 4 serie
10/8/8/6 - 20kg nakładu

-Modlitewnik 3 serie
12/10/10 - 15-25kg


OPIS :

Dzisiaj bardzo dużo siły na treningu. Klatka z powodu swojej słabości ruszana będzie 2x w tygodniu, poniedziałek i piątek, jeszcze nie wiem czy dokładać obciążenie i powtórzenia co trening czy co tydzień, nie wiem czy dam radę. Reszta patrii raczej normalnie, z treningu na trening większy ciężar ewentualnie zwiększona liczba powtórzeń. Dzisiaj już ciężko szyły te rozpiętki, ale myślę, że jeszcze mógłbym założyć więcej (to nie są typowe rozpiętki, ale też nie typowe wyciskanie, jakby ktoś się czepiał, że za duży ciężar to mogę nazwać to pół na pół) %)
Jutro kolejny trening, mam nadzieje, że siły i chęci będzie równie dużo ;)

Jeszcze nutka motywacji



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jutro i ja powalczę o swoją klatę !;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
WTOREK


PLECY


-MC tecznicznie
10/10/10/10 - 70kg
NAPRZEMIAN
-Wiosło hantlą
8/8/8/6/6 - 27kg

-Podciąganie na drążku
8/6/6/4
NAPRZEMIAN
-Prostowanie na lince
12/12/12/12

-Szrugsy
12/10/10/10 19kg


OPIS :

Dzisiaj bardzo mało czasu (zresztą jak zwykle %) ). Czas na plecy, MC tak dawno nie robiłem, ale obecnie wrzuce bo mam taki kaprys. Wiosło hantlą zniszczyło mi plecy, ale za tydzień chce dorzucić więcej ciężaru. Ogólnie trening dzisiaj bardzo intensywny i troche ciało nie nadążało, bo cały czerwony jak burak byłem %) Plecy dzisiaj bdb, wydaję mi się jednak, że wyglądają troche za dobrze przy przodzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak plecy mogą za dobrze wyglądać? Udowodnij zdjęciem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
jedna zasada nic nigdy nie wygląda za dobrze ! ::D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Doris.K
Jak plecy mogą za dobrze wyglądać? Udowodnij zdjęciem ;]


Hehe, w sensie, do przodu ;) Klatka mocno w tyle dlatego, wiem jednak, że wszystko słabo się prezentuje %)

Dzisiaj DNT

Wygląda jakbym zalany mocno był, ale wydaję mi się, że jeszcze forma bardzo ok ;)




Zmieniony przez - srubex23 w dniu 2014-12-10 17:20:19




Zmieniony przez - srubex23 w dniu 2014-12-10 17:20:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
CZWARTEK


NOGI

-Prostowanie siedząc 5 seri w ostatnich 2 dropset
-Suwnica 6 seri
-Wykroki 2 serie
-Uginanie siedząc 5 seri

ŁYDKI

-wspięcia na maszynie 4 serie do upadku

BARKI

-Unoszenie bokiem 4 serie 8kg
NAPRZEMIAN
-Wyciskanie siedząc 4 serie 15kg



OPIS :

Dzisiaj nogi na maxa, w pewnym momencie miałem odruchy wymiotne, ale dałem rade %) Nie skupiałem się dzisiaj na dużych ciężarach, postawiłem na maksymalne zmęczenie mięśni, w prostowaniu poszły drop sety 2x15 powtórzeń i mega krótkie przerwy między seriami ;)
Bardzo odpowiada mi taki trening na nogi, ale za tydzień spróbuje dorzucić więcej żelastwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szczerze mówiąc to te fotki są tak prześwietlone, że średnio na nich coś widać - oczywiście prócz szerokości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Doris.K
Szczerze mówiąc to te fotki są tak prześwietlone, że średnio na nich coś widać - oczywiście prócz szerokości ;)


Przepraszam :) Postaram się o coś lepszej jakości całej sylwetki, obecnie tylko na tyle mnie stać %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

Następny temat

Szmexy - Naturalne Realia

WHEY premium