Prosiłbym o ocenienie mojej diety i o narzucenie mi ewentualnych poprawek .
Wiek 18
Waga 86
Wzrost 180
Bf +/- 17
Cel to waga około 78 kg i bf 9-10%
Trening 4xtyg + aeroby 2x
Jeszcze dodam że trening rozpoczynam o godzinie 10 rano ponieważ pracę zaczynam od godziny 15
Mysle ze jest za mało kcal ale nie wiem czego jeszcze je dodac
Zmieniony przez - DarX4N w dniu 2014-11-26 16:52:59
Wiek 18
Waga 86
Wzrost 180
Bf +/- 17
Cel to waga około 78 kg i bf 9-10%
Trening 4xtyg + aeroby 2x
Jeszcze dodam że trening rozpoczynam o godzinie 10 rano ponieważ pracę zaczynam od godziny 15
Mysle ze jest za mało kcal ale nie wiem czego jeszcze je dodac
Zmieniony przez - DarX4N w dniu 2014-11-26 16:52:59
Krzysztof Piekarz
. Dodatkowo jajka to bomba odżywcza! Zawierają z tego co wiem wszystkie składniki potrzebne do prawidłowego działania organizmu (oprócz witaminy C). Ja jadałem 100 tygodniowo jak wiele innych osób i cholesterol w normie