Szacuny
0
Napisanych postów
119
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6835
Proszę o ocene diety, cos dodac, a moze cos odjac? Trening 5 razy w tygodniu i praca w ktorej sie duzo chodzi. Waga to 94kg a wzrost 183cm.
Ostatnimi czasy cos ciezko o postepy..
Szacuny
0
Napisanych postów
119
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6835
orzechy mieszam by urozmaicic. a makaronu rowno dodaje do kazdego z posilkow by wyszlo 100g. Staz na siłowni ogolnie około 5 lat. Teraz bez przerwy w grudniu wybije 3 lata.
Szacuny
3636
Napisanych postów
31015
Wiek
36 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
294323
znaczy jak masz staż większy i wyglądasz ''przyzwoicie'' to dałbym więcej białka koło 2,5 np. Więc bym zostawił 94kg a wzrost 183cm. to już mówi o jakiś tam wymiarach sensownych :)
Szacuny
0
Napisanych postów
119
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6835
a jak wegle? bo ostatnio zaczelo mi podlewac brzuch i dodalem cardio 3x45min/tydzień.. zastanawiam sie nad przycieciem troszke, chociaz nie wiem czy nie lepiej byloby jeszcze zostawic i poczekac na "wyniki" cardio