Dzisiaj kolejny trening na drazkach
dips+ inverted row 15-13-11-9-7-5-3-1-10
a potem wznosy kolan do klatki na poreczach 6 serii po 10 powtorzen.
Widoczny coraz lepszy progres. Cf i te cwiczenia jak dla mnje bardzo fajnie wspolgraja ze soba. Dzisiaj probowalem dispow na poreczy w pozycji jak na drazku i udalo sie zrobic 6 powtorzen, wiec jeszcze podciaganie na drazku musze podgonic i mysle, ze w niedlugim czasie uda mi sie zrobic pierwszego w zyciu muscle'upa :)
Co do godzin zywieniowych to:
w dniu wczorajszym okno 12.30-19.30
dzisiaj 12.00-19 ( jakos nie mialem ochoty jesc po sluzbie, ale wpadl pelnowartosciowy posilek)
Dwa dni IF i jest dobrze. Moim celem jest uciac okno w DNT do 5h i wiem, ze da rade to osiagnac. Sadze, ze nawet podczas cwiczen porannych, zajec w polu dojde do okna 14-19, lecz te biegi poranne...dobrze byloby cos zjesc po nich, chocby przed samym biegem BCAA, ale niestety przerywa to post, a nie zaczne jesc od 7 do 12... cos wymysle.
dips+ inverted row 15-13-11-9-7-5-3-1-10
a potem wznosy kolan do klatki na poreczach 6 serii po 10 powtorzen.
Widoczny coraz lepszy progres. Cf i te cwiczenia jak dla mnje bardzo fajnie wspolgraja ze soba. Dzisiaj probowalem dispow na poreczy w pozycji jak na drazku i udalo sie zrobic 6 powtorzen, wiec jeszcze podciaganie na drazku musze podgonic i mysle, ze w niedlugim czasie uda mi sie zrobic pierwszego w zyciu muscle'upa :)
Co do godzin zywieniowych to:
w dniu wczorajszym okno 12.30-19.30
dzisiaj 12.00-19 ( jakos nie mialem ochoty jesc po sluzbie, ale wpadl pelnowartosciowy posilek)
Dwa dni IF i jest dobrze. Moim celem jest uciac okno w DNT do 5h i wiem, ze da rade to osiagnac. Sadze, ze nawet podczas cwiczen porannych, zajec w polu dojde do okna 14-19, lecz te biegi poranne...dobrze byloby cos zjesc po nich, chocby przed samym biegem BCAA, ale niestety przerywa to post, a nie zaczne jesc od 7 do 12... cos wymysle.
Jestes Panem swojego losu...
