Witam, czy shake zamiast sniadania w postaci platkow typu cheerios z mlekiem o 7:00 bedzie dobrym rozwiazaniem?
Z rana brak mi apetytu, ledwo co zjadam te platki... dopiero w szkole mnei glod dopada, ale wtedy mam tylko kromki, albo jakies bulki...
za to strasznie chce mi sie pic, wiec pomyslalem, ze robilbym sobie jakies szejki z duza iloscia bialka i wegli... czy to dobry pomysl ? jesli tak to macie jakis pomysl na smaszny i pozywny shake ?

Z rana brak mi apetytu, ledwo co zjadam te platki... dopiero w szkole mnei glod dopada, ale wtedy mam tylko kromki, albo jakies bulki...
za to strasznie chce mi sie pic, wiec pomyslalem, ze robilbym sobie jakies szejki z duza iloscia bialka i wegli... czy to dobry pomysl ? jesli tak to macie jakis pomysl na smaszny i pozywny shake ?


Krzysztof Piekarz
